התחנה המרכזית של רחובות
(הופנה מהדף תחנה מרכזית רחובות)
קפיצה לניווט
קפיצה לחיפוש
ערך מחפש מקורות
| ||
ערך מחפש מקורות |
מיקום | רחובות |
---|---|
אתרים סמוכים | גרנד קניון רחובות, עיריית רחובות |
שירות אוטובוסים | לתל אביב, למרכז ולדרום |
קואורדינטות | 31°53′36″N 34°48′28″E / 31.893446°N 34.807702°E |
התחנה המרכזית של רחובות היא מסוף האוטובוסים המרכזי של העיר רחובות. נמצאת במרכז העיר, ברחוב ביל"ו.
מבנה התחנה
התחנה משולבת עם קניון רחובות, כאשר תחנות ההמתנה לאוטובוסים נמצאות מחוץ לקניון בצמוד אליו. היא פועלת משנת 2010.
שירות בתחנה
מהתחנה יוצאים קווי אוטובוס לתל אביב, המרכז והדרום, בין היתר לירושלים, ראשון לציון באר שבע, אשקלון וערים נוספות.
שירות עירוני
את קווי האוטובוס העירוניים ברחובות מפעילה חברת אגד
קו | מסלול | הערות נוספות |
---|---|---|
3 | ||
8 | ||
10/10א | בית חולים קפלן - מרכז וייסגל | ♿ |
12א | ||
13 | אושיות, מסוף אגד - אושיות, שכונה - היובל - בית ספר חבד - מנוחה ונחלה - הרצוג - ת.מ רחובות - שעריים - מרמורק - רחובות החדשה | ♿ |
14 | אושיות, מסוף אגד - היובל - בית ספר חבד - מנוחה ונחלה - ת.מ רחובות - מרכז מסחרי אמריקן סיטי - שוק סיטונאי - רחובות ההולנדית - כפר גבירול - וייסגל | ♿ |
15 | אושיות, מסוף אגד - אושיות, שכונה - שעריים - ת.מ רחובות - סלע - קריית משה - וייסגל | ♿ |
16 | רכבת רחובות - קריית המדע - שוק סיטונאי - רחובות ההולנדית - כפר גבירול - נוה יהודה - מכון ויצמן - ת.מ רחובות - שעריים - חבצלת - קריית עקרון | ♿ |
26/26א | רכבת רחובות - מכון ויצמן - ת.מ רחובות - שעריים - צומת בילו - קריית עקרון - מזכרת בתיה | ♿ |
27 | רכבת רחובות - מכון ויצמן - ת.מ רחובות - שעריים - צומת בילו - קריית עקרון - מזכרת בתיה - גני יוחנן - יציץ | ♿ 4 נסיעות ביום |
38 | רכבת רחובות - מכון ויצמן - ת.מ רחובות - שעריים - צומת בילו - קריית עקרון - מזכרת בתיה - חולדה - משמר דוד - טל שחר - יסודות | ♿ 3 נסיעות ביום |
קווים בינעירוניים ואזוריים
קו | מפעיל | מסלול | הערות נוספות |
---|---|---|---|
48 | אפיקים | רחובות - יבנה | |
50 | אפיקים | רחובות - יבנה | |
164 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - מחלף גנות - מחלף מסובים - מסוף אלוף שדה - מחלף גבעת שמואל - פתח תקווה | ♿ מאסף |
165 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - מחלף מסובים - אוניברסיטת בר אילן - פתח תקווה | ♿ בוקר בלבד, מהיר |
166 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - מחלף גנות - מחלף מסובים - רמת גן מסוף תל השומר | ♿ בוקר בלבד |
174 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - אזור - צומת חולון - תל אביב רידינג | ♿ קו לילה בלבד |
201 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - אזור - צומת חולון - תל אביב מסוף כרמלית | ♿ |
204 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון קניונים | |
205 | אגד | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - חולון | ♿ |
212 | אפיקים | רחובות - יבנה - צומת בני דרום - אשדוד | |
220 | אפיקים | רחובות - יבנה - צומת בני דרום - אשדוד | מהיר |
226 | אגד | תל אביב-יפו - צומת חולון - ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - צומת ביל"ו - מחנה תל נוף | בוקר בלבד |
249 | אגד | רחובות - צומת ביל"ו - רמלה - לוד - צומת הטייסים - פתח תקווה | ♿ |
294 | תנופה | רחובות - נס ציונה - ראשון לציון - אריאל | נסיעה אחת בבוקר |
301 | אגד | תל אביב-יפו - צומת חולון - ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - גדרה - צומת קסטינה - קריית מלאכי - אשקלון | |
367 | מטרופולין | תל אביב-יפו - ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - גדרה - צומת קסטינה - קריית גת - באר שבע | |
371 | מטרופולין | ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - גדרה - צומת קסטינה - קריית גת - משמר הנגב - באר שבע | |
373 | מטרופולין | רחובות - גדרה - מסוף קסטינה - צומת הודיה - צומת נהורה - שדרות - צומת סעד - נתיבות - אופקים | |
377 | מטרופולין | ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - גדרה - באר שבע | מהיר |
393 | אגד | תל אביב-יפו - ראשון לציון - נס ציונה - רחובות - גדרה - צומת קסטינה - באר שבע - דימונה - אילת | |
434 | אגד | רחובות - צומת קריית עקרון - מחלף חמד - ירושלים | |
439 | אגד | רחובות - מחלף חמד - ירושלים | מהיר |