המכלול:אולם דיונים

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


באיזה ערכים שמים ציר זמן לרבנים, ואיפה

בהמשך לדיון הזה, אשמח לשמוע את דעת המכלולאים פעילים‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏ לגבש מדיניות באילו ערכים שמים את התבנית תבנית:ציר זמן לרבנים, כמו שכתבתי שם, משום שלדוג' בערך רבי אברהם ישעיהו קרליץ אין תבנית כזאת למרות שהוא ערך מומלץ. ולדוג' בערך רבי אברהם אבלי הלוי גומבינר היא מופיעה בהתחלה ולא בסוף - גם שאלה איפה שמים אותה וכדאי שיהיה אחיד. תודה, דויד (שיחה) כ"ח באדר א' ה'תשע"ט 17:18 (IDT)

דויד משום מה התיוג לא עבד, אולי בגלל שלא חתמתי אחרי התיוג, אנסה שוב מכלולאים פעילים‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏ .
דעתי שיש להניח ציר זה בכל ערך על רב כמו שיש להניח גם תבנית רב בכל ערך רב, זה שזה חסר אינו אומר שזה רצוי. היכן? לא כ"כ נפק"מ אם כי כדאי אחידות כדבריך.
תודה על שימת הלב ועל העזרה הגדולה. עמוס חדד (שיחה) 20:57, 6 במרץ 2019 (IST)
דויד, מה שעמוס אומר - קדוש! לגבי המיקום: בתחתית הערך, בדומה לתבניות ניווט. Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח!. מוטיאל (שיחה) 23:42, 6 במרץ 2019 (IST)

מסכימים עם דבריי בדף המשתמש?

"אני חושב שצריכים לחלק את המכלולאים לשתי קבוצות. קבוצה אחת תעסוק בעיקר בייבוא ערכים מויקיפדיה עם התאמה. וקבוצה אחרת תעסוק בכתיבת ערכים בנושאים תורניים או תולדות עם ישראל, בלי להסתכל בויקיפדיה (אין מניעה שאדם אחד יהיה חבר בשתי הקבוצות)."

אם כן אבקש שכל אחד ייכתוב כאן לאיזו קבוצה הוא רוצה להשתייך. כדי שאוכל לדעת ממי לבקש עזרה בנושאים שאני רוצה לכתוב עליהם. יישר כח--בבקשה (שיחה) 15:33, 11 במרץ 2019 (IST)

יצרתי דף חדש שמופיע כקישור בחתימה שלי. אפשר להוסיף את השם לשם.--בבקשהשיחה • י"ג באדר ב' ה'תשע"ט • מי מצטרף לבניית המכלול התורני? 19:42, 19 במרץ 2019 (IST)

תבנית מפת ישראל

ב-19 לינואר 2013 הייתה הצבעת מחלוקת בויקיפדיה והוחלט ששטחי המדינה וגבולותיה יוצגו בהתאם למפה הזו. בויקיפדיה כמו בויקיפדיה שהדיפ שטעטל מעוניין לתפלל את המציאות ולו במחיר הפרת החלטות הקהילה הן מופרות בריש גלי וכך ברבים מהערכים בהם מוצגים גבולותיה של ישראל, אם או בלי הקשר לתוכן הערך, מוצגים גבולות ה-4 ביוני 1967 תוך צפצוף על החוקים לסיפוח מזרח ירושלים ורמת הגולן. אינני רואה כל סיבה שגם אנחנו נאמץ את הרעה החולה הזאת. האנציקלופדיסט (שיחה) 11:30, 18 במרץ 2019 (IST)

האנציקלופדיסט, יש לך מפה אחרת שנוכל להשתמש בה? מוטיאל (שיחה) 12:14, 18 במרץ 2019 (IST)
הקישור למפה מופיע בשורה הראשונה. ובכל מקרה על סיפוח ירושלים ורמת הגולן לבוא לידי ביטוי בכל מפה שהיא על ידי מחיקת קווי ה-4 ביוני. האנציקלופדיסט (שיחה) 12:26, 18 במרץ 2019 (IST)
אבל המפה בקישור שנתת לא כוללת את מיקום שדה הגז ומילא אינה רלוונטית לערך. מפת המיקום של שדה הגז זקוקה לשינויים גרפיים, וכנל כדבריך כל מפה של מדינת ישראל זקוקה לעריכה גרפית כדי למחוק את קוי 67 ולהתאימה לחוקי המדינה וגבולותיה. יש באפשרותך ליצור או למצוא כאלה מפות? מוטיאל (שיחה) 12:49, 18 במרץ 2019 (IST)
אפשר לערוך את הקובץ הזה וליצור אותו מחדש כאן? (אני ניסיתי לערוך במחשב שממנו אני כותב, ונמחקו לי פרטים חשובים, צריך למחוק בעדינות רק את הקו המקווקו).--בבקשהשיחה • י"א באדר ב' ה'תשע"ט • מי מצטרף לבניית המכלול התורני? 16:29, 18 במרץ 2019 (IST)