שיחת משתמש:שרגא

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

דְּאָגָה בְלֶב אִישׁ - יַשְׁחֶנָּה, וְדָבָר טוֹב יְשַׂמְּחֶנָּה׃ (משלי י"ב כ"ה) וח"א ישיחנה לאחרים (תלמוד בבלי, סנהדרין ק' ע"ב)

ברוכים הבאים לדף השיחה שלי, אתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא. אפשר להכניס את כותרת ההודעה בתיבה הבאה:

לכל אלו שלא הבינו נכון, אני הוא הקטן באיור, ואני מצפה לשמוע את הערותיכם...

12345

Nimus.svg


איך אפשר לשלוח לך מייל?

תודה. ביתר ת"ו (שיחה) 19:44, 9 במאי 2019 (IDT)

בכבוד מיוחד:שליחת דואר למשתמש, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ה' באייר ה'תשע"ט - 19:47 (IDT)
זה כבר ניסיתי לפני שפניתי אליך. לא עובד. ביתר ת"ו (שיחה) 19:54, 9 במאי 2019 (IDT)

מה דינו של הערך הזה?

עם ישראל. "עם ישראל או יהודים הם עם שמי עברי ממשפחה מסופוטמית מסוף האלף השני; אבותיה של האומה הם אברהם, יצחק ויעקב. מצאצאיו של יעקב התפתחו שנים עשר שבטי ישראל שגרו במשך מאות שנים במצרים, ובאמצע האלף השלישי הם יצאו ממצרים ומעמד הר סיני קיבלו את מלכות ה' ותורתו, ונחלו את ארץ ישראל לקיים בה את התורה ולחיות בה כממלכת כהנים וגוי קדוש. לימים הקים ה' על ישראל את מלכות בית דוד להיות עליהם למלכות עולם." נראה כאילו נכתב בשביל מי שלא יודע מי הם היהודים. יש צלילי של השוואת עם ישראל לשאר האומות. --משתמש 2014 (שיחה) 21:33, 9 במאי 2019 (IDT)

צודק, אתה מוזמן לשכתב בצורה יותר יהודית, בינתיים שמתי {{חסר אספקלריה}}, תודה, שרגא Candle icon.png שיחה - ה' באייר ה'תשע"ט - 21:36 (IDT)
התחלתי קצת אבל זה מדי מסובך. והוא גם מקושר לערך אחר עם תכנים כפרניים.משתמש 2014 (שיחה) 22:50, 9 במאי 2019 (IDT)

בקשה דחופה

האם תוכל ליצור לי 6 תיבות משתמש זו לצד זו (או כמה שנכנס) עם כותרת גדולה ומודגשת למעלה בערך משתמש:שלמה המלך/טיוטה ? זה יעזור לי מאוד מאוד.... תודה רבה! 😊 שלמה המלך (שיחה) 15:23, 10 במאי 2019 (IDT)

שלמה, איך עכשיו? שרגא Candle icon.png שיחה - ז' באייר ה'תשע"ט - 17:02 (IDT)
מצוין, רק אם תוכל להוסיף לי עוד אחת בצד ימין (ליד הקודמים), תודה רבה!!!! שלמה המלך (שיחה) 14:34, 13 במאי 2019 (IDT) <nowiki>שרגא
שלמה, הוא לא נותן, עמוס לו גם ככה... שרגא Candle icon.png שיחה - ח' באייר ה'תשע"ט - 14:42
טוב, תודה!!!💯 שלמה המלך (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

כלב הבית

אם תוכל לבדוק את מה שכתבתי בדף השיחה שם. יישר כח.--משתמש 2014 (שיחה) 19:23, 12 במאי 2019 (IDT)

ידידי, במחילה, איני רואה הבדל גדול בין הגרסאות, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - ח' באייר ה'תשע"ט - 19:34 (IDT)
אני לא יכול לבדוק כעת בעצמי, נעלמה הלשונית של גירסאות קודמות. אבל יש הבדל מהותי. הגירסא כעת מוצגת כאילו כלב בן יפונה זה על שם הבעל חי כלב. ואמנם לא מוזכר בפירוש כלב בן יפונה אבל ראיתי שזו היתה הגירסא המקורית שרצו לתקן. התיקון לא מפיק כי עדיין מציגים שהשם כלב על שמו של הבע"ח היה נפוץ בעבר והיום לא. אבל זה לא נכון, כי מעולם לא השתמשו בשם כלב על שמו של הבע"ח אלא כשם בפני עצמו וגם השם האמריקאי שמצאו כדוגמא הוא על שם כלב מהתנ"ך ולא על שם הבע"ח. אני לא זוכר בדיוק את הניסוח המקורי שלי אבל אני הפרדתי את זה לשני חלקים, וכתבתי שלא משתמשים בשם כלב כמו בשמות החיות זאב ודוב.--משתמש 2014 (שיחה) 20:29, 12 במאי 2019 (IDT)

שאלה

איך יוצרים קישור לדף אחד בכמה שמות? שלמה4 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלמה, ראה המכלול:דף הפניה, אגב ראה גם עזרה:חתימה והמכלול:הזחה, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - ח' באייר ה'תשע"ט - 11:01 (IDT)

מדוע נמחק בית פיק מהערך ישיבת פוניבז'?

מדוע נמחק? יש פנימיה כזאת [בנין בן 4 קומות] מלבד הפנימיה הנקראת בתי פיק. איש חכם (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

איש חכם, כנראה שבויקיפדיה לא ראו בזה חשיבות, אתה מוזמן להוסיף להרחיב ולערוך, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה באייר ה'תשע"ט - 22:06 (IDT)
שרגא עד כמה שידוע לי הופיע עד היום ונמחק היום משום מה ולא ע"י ויקיפדיה, מדוע נמחק? איש חכם (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
איש חכם, כנראה שלא ידוע לך טוב, עדכנתי את הערך מויקיפדיה ככתבו וכלשונו, מדוע נמחק? לא יודע, אולי כי זה לא תוכן שמוסיף לערך, אם אתה רוצה להוסיף זאת, בכבוד, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה באייר ה'תשע"ט - 22:17 (IDT)

ניסוח בעייתי?

שלום שרגא, בערך צ'אט רולט בפיסקה ביקורת, יש ניסוח שייתכן שהוא בעייתי. אשמח אם תחווה את דעתך (חוץ מזה, אני מעוניין לכתבו גם בערך טיוטה:נזקי הטכנולוגיה)

תודה רבה אל תקראו (שיחה) 10:47, 31 במאי 2019 (IDT)

משתמש:אל תקראו Done טופל, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ו באייר ה'תשע"ט - 13:15 (IDT)

עמוד ראשי

איזה ערכים שנכתבו במסגרת מיזם מכלול העולם החרדי מופיעים בעמוד הראשי ואיזה לא. מה הקריטריונים?! בו"ה. קובנא (שיחה) 14:10, 10 ביוני 2019 (IDT)

מה שמספיק מכובד וראוי להופיע בעמוד הראשי, אפשר לעדכן בתבנית {{ערכים שנוצרו על העולם החרדי}}, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ז' בסיוון ה'תשע"ט - 14:20 (IDT)
יש לזה איזה קריטריון? קובנא (שיחה) 14:23, 10 ביוני 2019 (IDT)
לא ממש, אם כי בעיקרון בקרוב התבנית הזו לא תוצג יותר בעמוד הראשי מכיוון שהמבצע במצב צבירה קר... שרגא Candle icon.png שיחה - ז' בסיוון ה'תשע"ט - 14:26 (IDT)

קבצי djvu

שרגא היקר, גם בדף ספר_יום_הדין בשורה הראשונה יש קובץ djvu שמוצג כבעיה כי לא מוגדר בתור תמונה. יישר כח! דויד (שיחה) כ' בסיוון ה'תשע"ט 17:22 (IDT)

תבנית:ביביסט

דבר ראשון, אהבתי מאוד את הדף משתמש שלך, הוא מדהים ברמתו.
דבר שני, אודה לך אם תכין תבנית משתמש:ביביסט, דהיינו תמונה של ראש הממשלה והכיתוב "משתמש זה תומך בראש הממשלה נתניהו ומוחה בתוקף על הרדיפות המשפטיות והתקשורתיות נגדו.מינקי (שיחה) 23:27, 24 ביוני 2019 (IDT)

סליחה על תחיבת האף, אבל מה תעשה ביום שביבי יבגוד בך ובכל הציבור החרדי כפי שהיה בממשלת ביבי-בנט (ז"ל..)-לפיד ?! עיר האבות (שיחה) 02:40, 25 ביוני 2019 (IDT)
עיר האבות, זו בעיה גדולה למחוק תיבת משתמש?! או להחליפה ב-"בניסט"... שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ב בסיוון ה'תשע"ט - 12:15 (IDT) 12:15, 25 ביוני 2019 (IDT)
מינקי, בוצע בוצע, ראה {{משתמש ביביסט}} בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ב בסיוון ה'תשע"ט - 13:13 (IDT)
Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! גדול לשרגא
עיר האבות לפני שהוא יספיק לבגוד הוא כבר ילך לכלא... מינקי (שיחה) 15:52, 25 ביוני 2019 (IDT)
Face-smile.svg ועד שילך לכלא?!. אין "בניסטים" יש מתנגדי ביבי = כחול לבן, ויש אוהדי ביבי = ליכוד, חלקים מג', ש"ס וגו'... עיר האבות (שיחה) 02:49, 26 ביוני 2019 (IDT)
👍אהבתי יושב פלשת (שיחה) 11:17, 26 ביוני 2019 (IDT)

מחיקת דברי אחרים

שים לב למה שכתוב כאן. ביתר ת"ו (שיחה) 18:34, 27 ביוני 2019 (IDT)

חמוד, תודה שהסבת את תשומת ליבי, אבל בדף עצמו כתוב נא לא לנהל דיונים בגוף ההצבעה, אגב לא נראה לי שיש לך (במשתמש זה) זכות הצבעה, כך שגם הצבעתך זו יכולה להמחק, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה בסיוון ה'תשע"ט - 18:49 (IDT)
אין לי זכות הצבעה בכלל, אבל זכותי להצביע בדף ליצני שפתחת. אגב, התיוג לא תפס. כנראה בגלל שחתמת עם שלש טילדות. ביתר ת"ו (שיחה) 18:54, 27 ביוני 2019 (IDT)
אתה עושה צחוק ממני?! ביקשת למחוק את הדף, מאוד רציתי למלא את בקשתך אבל צריך הצבעה, אני פותח הצבעה, ואתה קורא לזה דף ליצני?! לא יפה, אגב אני תמיד חותם עם שלוש טילדות ומשום מה גם אתה שם לב איכשהו, מעניין, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה בסיוון ה'תשע"ט - 19:00 (IDT)
א. לא "ביקשתי" למחוק את הדף. אמרתי שאם מכריזים עלי כטרול, ומונעים ממני לערוך ולטעון את טענותי, צריך גם למחוק את הדף. כך שההצבעה לא קשורה כאן, זה פשוט לעשות צחוק מטענותי.
ב. הבקשה לא לנהל דיונים בגוף ההצבעה אינם מצדיקים מחיקת דברי אחרים. לכל היותר, היה אפשר להסכים על העברתם לפסקת הדיון.
ג. מה כל כך מעניין ששמתי לב שחתמת עם שלש טילדות? פשוט ניסיתי להבין איך זה שתייגת אותי ולא ראיתי התראה על תיוג, וראיתי שאין תאריך (לועזי) בחתימה שלך. זה הכל. ביתר ת"ו (שיחה) 19:09, 27 ביוני 2019 (IDT)
א. טוב שאתה מסדר את הדברים, תמיד יותר נחמד שהדברים מסודרים.
ב. בקיצור הדברים אתה אומר שבמציאות הנוכחית צריך למחוק את הדף.
ג. מי שכתב שאסור למחוק כתב גם לא לנהל דיונים, אבל אתה צודק עדיף להעביר את זה לפיסקה דיון, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה בסיוון ה'תשע"ט - 19:22 (IDT)
א. מה עוזר שאני מסדר, אם אתה לא עונה לפי הסדר? קריצה
ב. תחשוב שוב על דברי, אולי תבין.
ג. הוא גם לא אוכף את "איסור" ניהול דיונים. זאת בסך הכל המלצה, שאינה מיושמת. איך שלא יהיה, העברה בצורה שהעברת מגוחכת ואינה מועילה. ביתר ת"ו (שיחה) 19:31, 27 ביוני 2019 (IDT)
Face-sad.svg אוף, מה שאני עושה זה לא טוב, מעכשיו אני שותק, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ה בסיוון ה'תשע"ט - 19:33 (IDT)
הכל בסדר שרגא יקירי, לאט לאט תלמד. ביתר ת"ו (שיחה) 19:36, 27 ביוני 2019 (IDT)

טיוטה:רבי משה ברנדסדורפר

הוא לא היה אלא הוא עדיין... ולא רבי אלא הרב, כנהוג. בו"ה או"א מלאך (שיחה) 00:14, 28 ביוני 2019 (IDT)

מספר החסידים

למה שיחזרת את הערך חסידות ויזניץ אם על פי רישומי הקהילה המספר יותר גדול, דוד באש (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

דוד היקר, שינוי כזה מצריך הבאת מקור, אגב גם אני רשום ברישומי קהילת ויז'ניץ, אבל אני ממש לא חסיד ויז'ניץ וד"ל, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - כ"ט בסיוון ה'תשע"ט - 21:10 (IDT)


סיגריות מרלבורו

Cigarette.jpg סיגריות מרלבורו מוענקות לך בזאת
על שהצלחתי ליצור את התבנית
בברכה, יאיר מן (שיחה) 17:29, 4 ביולי 2019 (IDT)

נ.ב הסיגריות מזיקות לבריאות
אם אתה מרגיש שזה לא מרלבורו
אתה יכול להחליף בחנות
Face-smile.svg
יאיר, זה ממש לא מרלבורו, באמת החלפתי... תודה, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ז' בתמוז ה'תשע"ט - 14:30 (IDT)

ד תמוז

{שרגא} א- לא שמתי לב שמחקת את העריכה אלא חשבתי שהיא פשוט לא נקלטה. ב- אני חושב שמדובר באדמו"ר ראוי ומדוע שלא יופיע? ג- אם הנושא הוא אדום אפשר לסדר אותו ללא אדום (ואגב תתבונן בלוחות הבאים ראיתי שם דווקא כן מספר אדומים) וגם מדוע השפה הינה כל כך בוטה אפשר להעיר בעדינות יותר משה ברמן (שיחה)

משה, א. לא שמת לב, נו נו. ב. גם אני חושב שמדובר באדמו"ר ראוי ואין שום סיבה שלא יופיע. ג. לא מספיק, צריך להיות קישור לערך (או לפחות לטיוטה), ומה שאדום בתבניות הבאות בדרך כלל כי צריך לייבא הפניות או לפעמים את הערך עצמו, על רבי שלום יוסף טברסקי אין ערך גם לא בויקי. ג. שאלה מצויינת, אסביר לך: אתה עורך בתבניות שוב ושוב ולא מבין (או כן מבין) ששורות אלו מופיעות או עתידות להופיע בעמוד הראשי, ועל כן רצוי להשאיר את הטיפול בהן למשתמשים הוותיקים, ראה בראש הדף המכלול:אירועים בלוח היהודי. אם אתה חושב שמשהו מסויים אמור להופיע ביום מסויים תכתוב בדף השיחה. ד. תיוג יוצרים ככה : {{א|שרגא}}, ה. אבקשך שוב לא לערוך תבניות בפרט אלו המופיעות בעמוד הראשי, בו"ה, שרגא Candle icon.png שיחה - ו' בתמוז ה'תשע"ט - 23:12 (IDT)
א - כן, בהחלט אדם יכול שלא לשים לב. ב- אם כן מדוע אינך מחזיר את הערך על האדמו"ר (ערכו הינו כלול באמצע חסידות צ'רנוביל), משה ברמן (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום
א. הוא אשר אמרתי, לא שמת לב. ב. זה לא ערך אלא שורה בתבנית ולא החזרתי כי לא ביקשת, תבקש בדף השיחה, ג. ראה גם המכלול:הזחה, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ח' בתמוז ה'תשע"ט - 11:32 (IDT)

שרגא א - אבקשך להכניס את האדמו"ר הנ"ל בתבנית שוב. ב- היום היא"צ ה25 של הרבי מקלויזנבורג הקודם ואני חושב שמן הראוי שייכתב בתבנית היום. ג- כתבת לכתוב בדף השיחה אז כתבתי פה בדף השיחה משה ברמן (שיחה) 02:22, 12 ביולי 2019 (IDT)

תבנית אישיות, מדען וכיו"ב

בהשתמשות בתבנית אישיות, מדען וכיו"ב, רוחב התיבה נקבע על פי רוחב התמונה. בהעדר תמונה, או במקרה שרוחב התמונה המקורית צר מאד, התיבה הופכת לצרה במיוחד, ומתארכת, תוך חלוקה לעיתים למלים נפרדות. יש לציין שבוויקיפדיה הבעיה איננה קיימת.

האם יש אפשרות לקבוע ידנית את רוחב התיבה במקרה כזה? רוצה לדעת (שיחה) 22:24, 9 ביולי 2019 (IDT)

רוצה לדעת, אכן, תבנית אישיות תיקנתי, ראה כאן, מדען נראה תקין, אם אתה רואה זאת שוב, תביא לינק לערך, תודה, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ז' בתמוז ה'תשע"ט - 12:22 (IDT)
תודה על התיקון. בקשר לתבנית מדען ראה בבקשה גרשון שקד רוצה לדעת (שיחה) 13:50, 10 ביולי 2019 (IDT)

מחיקת רשומה אגב עדכון מויקיפדיה

שרגא, ביצעת עדכון מויקיפדיה לערך נועה ירון-דיין, ואגב זה מחקת רשומה שערכתי שם על הספר 'שירה גאולה'. חבל... שחרחר (שיחה) 14:22, 10 ביולי 2019 (IDT)

שחרחר, באמת חבל, אתה מוזמן להחזיר אותה, בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ז' בתמוז ה'תשע"ט - 14:28 (IDT)
וואלה, לא חשבתי שאני יכול להחזיר. באמת תודה... אבל להבא, כדאי לבדוק האם יש במכלול תוספת שאין בויקיפדיה. כי כן, הגענו לימים שכאלה, ברוך ה', הרבה בזכותך ושאר היקרים. שחרחר (שיחה) 01:15, 11 ביולי 2019 (IDT)
ניסתי להחזיר, אבל אני רואה שיש שינויים בכמה קטעים. אני חושב שאאלץ לשחזר לגרסה הקודמת. תנו כבוד לעורכי המכלול, ואל תבוזו לעבודתם. שחרחר (שיחה) 01:23, 11 ביולי 2019 (IDT)
נו באמת, צריך להאכיל אותך בכפית... אז ככה: העדכון יכול ליצור בעיות כפי שכבר היטבת להסביר ולכן כל עדכון אשר לדעתך גורע, אתה מוזמן לשחזר לגרסה היותר טובה, אין צורך להאלץ, פשוט תשחזר, יש כבוד לעורכי המכלול! בברכה, שרגא Candle icon.png שיחה - ח' בתמוז ה'תשע"ט - 11:32 (IDT)