שיחת משתמש:דויד

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Movicon-regards.gif
שלום דויד, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאוד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


--יוסף (שיחה) 18:31, 13 ביולי 2017 (IDT)

ניסוח לא מתאים ומעורר מחלוקות

ברבי יוסף צובירי. לא עברתי על מקורותיך, עדיין. אבל צורת הניסוח אינה מתאימה. וניכרת מגמתיות בכתיבתך. שים לב. ואני מתכוון לכתיבה בערך זה לכשעצמו בלי להקביל לעריכות נוספות. לפעמים גם דברים נכונים עובדתית, אם נכתבים בלשון של מניפסט או קרוב לזה -אינם מתאימים לאינציקלופדיה ומעוררים התנגדות ל עורכים אחרים. בכלל.. קבל עצה מידיד.. אתה קופץ ישר למים עמוקים. ערוך קודם את דף המשתמש שלך. ועסוק בתחילה בעריכות רגילות ומקובלות לפני שאתה מעביר את המסרים הדחופים לך כל כך.--אליצור (שיחה) 23:52, 2 בינואר 2019 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית

Nuvola apps korganizer.svg שלום דויד,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך במכלול – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בעזרת השם, בעתיד יוענק לבעלי ההרשאה את היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", בברכה.

--המכון (שיחה) 12:09, 11 בינואר 2019 (IST)

ברכותי לך ידידי דרור-דויד על הקידום! Yes check.svg חיילך למכלולייתא! מוטיאל (שיחה) 13:33, 11 בינואר 2019 (IST)
תודה רבה מוטיאל, ותודה על היוזמה! דויד (שיחה) 16:13, 13 בינואר 2019 (IST)

המלצה ידידותית

דויד התימני האסלי היקר מאוד!
בתודה על ייבוא הערך על רבי עמרם קורח, וכדי שלא תכעס עליי על שינויי התואר לרבי, הריני להמליצך על תבנית לדף המשתמש שלך: תבנית:משתמש נטפרי. בידידות ובהוקרה. עמוס חדד (שיחה) 16:02, 24 בינואר 2019 (IST)

עמוס חדד היקר, חלילה לי מלכעוס, אני אף נהנה לעבור על תיקוניך וללמוד מהם להבא. אך נראה לי שלא הבנתי את הקשר לתבנית. (על אף שאימצתי אותה בהחלט). דויד (שיחה) 16:09, 24 בינואר 2019 (IST)
שמחתי עד למאד שאינך כועס. אין קשר לתבנית, פשוט אני נהנתי עד למאד כשמצאתי אותה, וחשבתי שגם אתה תשמח להשתמש בה. באהבה גדולה. עמוס חדד (שיחה) 22:56, 24 בינואר 2019 (IST)
לא הבנתי אפילו את ההוא אמינא שאכעס :) אגב כשכתבתי לעצמי את הדף משתמש עברתי על הרבה משתמשים וחיפשתי להבין מה כותבים בד"כ, ואז ראיתי את שלך והעתקתי ממך את ה"מדין והייתם נקיים" :) אז תודה גם על זה! דויד (שיחה) 16:01, 27 בינואר 2019 (IST)
דויד, שכחתי שאצלכם בעדה לא כועסים. אבל אני כועס שכתבת 'הוא אמינא' ולא 'הוה אמינא'. וידעתי בני ידעתי, שהמשפט גנוב הוא מעמדי. 12:40, 28 בינואר 2019 (IST)
האמת, בתור תימני, אני מתבייש בטעות שכזאת, כנראה בגלל שבד"כ אני כותב הו"א. דויד (שיחה) 14:39, 28 בינואר 2019 (IST)

אי מייל

שלחתי לך אימייל בדוק אם לא הגיע לספאם, כל טוב, ושבוע טוב. עמוס חדד (שיחה) 22:39, 2 במרץ 2019 (IST)

הרשאת עורך אספקלריה

Nuvola apps korganizer.svg שלום דויד,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"עורך אספקלריה". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:עורכי אספקלריה".

להרשאה זו ישנה השפעה מהותית על פעילותך במכלול, והיא היכולת לערוך דפים המכילים תבניות סינון, מאחר שיש לך את העניין, הידע והיכולת, לעסוק בנושאי האספקלריה במכלול.

בברכה, המכון

מזל טוב יקירי, ובהצלחה. עמוס חדד (שיחה) 22:02, 5 במרץ 2019 (IST)
עמוס חדד ומוטיאל - תודה רבה. דויד (שיחה) כ"ט באדר א' ה'תשע"ט 14:50 (IDT)

"הצעת עבודה"

אני רואה שאתה כבר עושה עבודת ניטור בפועל, ועל כך תבוא עליך הברכה, אשמח שלא תתנגד שאבקש עבורך הרשאת מנטר ותעשה את עבודתך המצויינת בצורה עוד יותר מצויינת! מוטיאל (שיחה) 17:18, 17 במרץ 2019 (IST)

מוטיאל, איפה שהמכלול צריך, אני משתדל להיות שם. תודה רבה! דויד (שיחה) י' באדר ב' ה'תשע"ט 17:33 (IDT)

מנטר

Magnifying glass icon mgx1.svg
שלום דויד,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"מנטר". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "המכלול:מנטר".

ההרשאה מעניקה לך את היכולות הבאות:

  • שימוש בסקריפטים המיועדים למנטרים בלבד.
  • יכולת להבחין בין "עריכות בדוקות" לעריכות לא-בדוקות בדף השינויים האחרונים, ברשימת המעקב ובדפי השוואה בין גרסאות.
  • סימון עריכות של אחרים כבדוקות במערכת בקרת השינויים.
  • שחזור מהיר של דפים (מומלץ להיעזר גם בגאדג'ט שמאפשר להכניס תקציר לשחזור).
  • צפייה ברשימה של דפים שאינם במעקב (כלול בהרשאת "בדוק עריכות אוטומטית").
  • יכולת לראות את מספר העוקבים אחרי כל דף (דרך הקישור "מידע על הדף" מתיבת הכלים). ללא הרשאת מנטר או "בדוק עריכות אוטומטית", ניתן לראות את מספר העוקבים רק כשיש לפחות 30 עוקבים, אחרת מופיע "פחות מ-30" בלי המספר המדויק.

בברכה,--המכון (שיחה) 18:09, 25 במרץ 2019 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! לך, למכלול...כי לו נאה ולנו יאה--אליצור (שיחה) 18:43, 25 במרץ 2019 (IST)

תודה רבה אליצור, לא אשכח מי יישר אותי בתחילת דרכי :) דויד (שיחה) י"ט באדר ב' ה'תשע"ט 14:59 (IDT)

תודה

תודה על בקשת ההרשאה. מלאך (שיחה) 20:34, 8 באפריל 2019 (IDT)

בשמחה! מגיע לך, זה אפילו קצת באיחור. דויד (שיחה) ה' בניסן ה'תשע"ט 14:46 (IDT)

הרב יואל שוורץ

אחרי שנעלת את הדיון על משה בר בק. אני חוזר לדף שלך כמו שביקשת. אני חושש לפתוח את הדיון בערך עליו. אבל מה דעתך על הטענה שהוזכרה. שמי שהקים את הנח"ל ומי שעומד בראשות "הסנהדרין החדשה" ראוי לתואר הרב? ואולי זה רק בגלל שאת השני לא מכירים בארץ כלל ולכן לא חשבו שהוא ראוי לתואר על סמך עדויות של יוצאי אמריקה. לענ"ד זו בכלל שאלה לוועדה הרוחנית. אני לא רוצה שהדיון ייתפתח מנקודה זו בדף שלך. יישר כוח--יעקוב (שיחה) 10:52, 15 באפריל 2019 (IDT)

קודם כל זאת ודאי שאלה לועדה הרוחנית, רק שהיא לא התכנסה להכריע בכלום כבר המון זמן. לבינתיים לדעתי יש הרבה הבדל, שוורץ מוכר מאד בעיקר בגלל הנח"ל החרדי (וגם אם הקדיח תבשילו - ואיני מכיר אותו, גם על שטיינזלץ יצאו פסקים מגדולי ישראל שהוא כותב דברי כפירה, וכ"ש שלמה גורן שלא חסר לו), בניגוד למשה בר בק שנמצא באיזה מקום עלום בעולם, אף אחד לא יודע מה הוא עשה, ומנהיג קהילה מסויימת.
עדויות של יוצאי אמרקיה על מה? לא כל רב קהילה קטנה נקרא "הרב" במכלול. אם היו מביאים לערך שלו שהוא מנהיג קהילה גדולה, שהוא בעל השפעה, שהוא מפורסם וכו' - היה על מה לדבר. דויד (שיחה) י' בניסן ה'תשע"ט 11:11 (IDT)

דוא"ל

ר' דויד, שלחתי לך דוא"ל; בדוק שלא הגיע לספאם. בברכה, א.ב. קיסרשיחה • י' בניסן ה'תשע"ט • 17:40, 15 באפריל 2019 (IDT)

א.ב. קיסר היקר, בקשר לכך שסיכמתי שוב את הנושא על משה בר בק. אני שוב מסביר: השיחה שם מיצתה את עצה כבר שלוש פעמים, הדיונים שם הופכים אישיים ולא תמיד ענייניים. ובכלל כמו שמוסכם על כולם זאת שאלה לועדה הרוחנית, אלא שהשאלה היא רק לבינתיים - וכבר שלוש פעמים שהיתה שם הצבעה והמסקנה לא השתנתה. להשגות נוספות אנא פנה למוטיאל או מפעיל מערכות אחר - אם יגיד לפתוח - נפתח. דויד (שיחה) י"א בניסן ה'תשע"ט 10:15 (IDT)

הרב חיים קנייבסקי

אולי תשים עין על המלחמות עריכה בערך הנ"ל. תודה רבה וקיץ בריא. יש בורא עולם (שיחה) 20:18, 28 באפריל 2019 (IDT)

תודה רבה ויישר כח! אני נכנס לטפל בזה. דויד (שיחה) כ"ד בניסן ה'תשע"ט 09:18 (IDT)

לא נעים לי להטריד שוב, אך ההכרח לא יגונה

אולי תעקוב אחרי עריכותיו של אלץ ווייסער, ראה לדוגמא את העריכה האחרונה שלו בדף הרב אהרן טייטלבוים ובשאר תרומותיו. ישר כח. יש בורא עולם (שיחה) 21:21, 1 במאי 2019

יש בורא עולם קיבלתי את המשימה, אין טעם שלא יהיה לך נעים, זה תפקידי, לי זה נעים :) דויד (שיחה) כ"ז בניסן ה'תשע"ט 15:20 (IDT)

התיקון בערך כלב הבית

כעת אני רואה שאתה שינית "18:36, 12 במאי 2019 (הבדל | היסטוריה) . . (-22)‏ . . כלב הבית ‏ (ביטול גרסה 616677 של משתמש 2014 (שיחה) - לא ברור מה היה אמור להיות התיקון) (נוכחי) (תגית: ביטול)". בגירסאות קודמות של הדף אני לא יכול עכשיו לראות את הגירסא הקודמת שלי. אבל תראה בבקשה את מה שכתבתי בדף השיחה שם ובדף השיחה של שרגא. יישר כח.--משתמש 2014 (שיחה) 21:43, 12 במאי 2019 (IDT)

משתמש 2014 יישר כח! תיקנתי קצת - אם עדיין לא בסדר תעדכנני. אגב הגרסאות הקודמות חסומות משום שיש שם תמונה חסומה שמחכה לצינזור. תודה רבה! דויד (שיחה) ח' באייר ה'תשע"ט 15:49 (IDT)

שלחתי לך מייל

ייתכן שעוד יהיה מה להתכתב בהמשך. אם לא תמצא, אולי זה בספאם.--יהודהשיחה • י"ז באייר ה'תשע"ט • 20:44, 21 במאי 2019 (IDT)

המרת תאריך

האם צריך באופן כללי להמיר תאריכים מלועזי לעברי? שלמה4 (שיחה) 22:33, 3 ביוני 2019 (IDT)

כעיקרון צריך להופיע במכלול רק תאריך עברי. דויד (שיחה) א' בסיוון ה'תשע"ט 15:04 (IDT)
רק? עמוס חדד (שיחה) 12:28, 13 ביוני 2019 (IDT)
כן. ראה במדיניות הסינון, תאריך לועזי צריך התאמה בעתיד. דויד (שיחה) י' בסיוון ה'תשע"ט 17:02 (IDT)

קים ג'ונג' און

בעיקרון אתה צודק אלא שבתחילת העריכה ראיתי שהערך של אחיו לא קיים בכלל במכלול וחשבתי שגם לא קיים בויקיפדיה אחר כך ראיתי שהוא נמצא בויקיפדיה אז יבאתי אותו למכלול ואז הוספתי את הכל בערך של האח וקיצרתי בערך של און עצמו כי לדעתי חייבים לכתוב את זה עכפ בקצרה בערך של השליט עצמו כי בכל זאת זה ציון דרך בחייו של השליט חיסולו ואופן חיסולו של אחיו "הסורר" צורן (שיחה) 11:52, 13 ביוני 2019 (IDT)

צורן, מצויין, אתה מוזמן בהחלט עכשיו להכניס את בתמצות. מה שביטלתי את ההוספות זה בעיקר בגלל מילים לא צנועות שהיו שם לפני כן, וחשבתי בטעות שאתה הכנסת אותם. דויד (שיחה) י' בסיוון ה'תשע"ט 17:10 (IDT) 17:10, 13 ביוני 2019 (IDT)

בקשת מחילה ובקשת מעקב

א. ברצוני להתנצל על הטעות בזיהוי בדף שיחה:בני תורה (מפלגה), פשוט בחיי לא ראיתי אדם שתולה על ביתו שלט של מפלגה מסויימת בלי לשים לב שזה של מפלגה בכלל... מה שמלמד שאתה אכן "בן תורה" כפשוטו, אשריך!
ב. אם תוכל לעקוב אחרי עריכותיו של משתמש:אריה יונה יהיה בזה תועלת גדולה, וישר כח. קובנא (שיחה) 21:01, 18 ביוני 2019 (IDT)

א. אין על מה להתנצל, כנראה איני מעורה מספיק בפוליטיקה (ב"ה), בכל מקרה הניסוח בתבנית זאת נראה לי חצוף מאד.
ב. מכיון שאין לו הרשאת בדוק עריכות אוטומטית, אני (בד"כ, ולפעמים מנטרים אחרים) עוקב אחריו באופן קבוע. תוכל לראות גם את עריכותיי אחריו בכל העריכות האחרונות שלו. יישר כח על תשומת ליבך! אם פספסתי משהו - אנא עורר אותי. דויד (שיחה) ט"ז בסיוון ה'תשע"ט 08:06 (IDT)