המכלול:בקשות ממפעילים

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מהביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חבר המכלולאים יימחקו.

בקשות מחיקה

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות

אני מתנצל אם אני נודניק, אבל אולי אפשר לעדן ולשחרר לעריכה את ג'ו ביידן (שזה קצת לא לעניין.) וימין פוליטי בישראל מהללו (שיחה | תרומות) שכח/ה לחתום

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מהצוות הטכני לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף המכלול:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף / העברת קובץ

מנטרים

מה אומרים? להעביר אותו לשם זה פחות או יותר לקבור אותו. דויד (שיחה) ט"ז בתמוז ה'תש"ף 21:29 (IDT)

דוב פרח דנתי על זה עם מקוה, הוא מתלבט, אני השתכנעתי שכדאי להשאיר אותו, בהיותו בסיס טוב למכלולזציה שתהפוך אותו לערך טוב. אני מציע שתבקש ממכלולאים פעילים לתקן אותו. כמובן שאם אתה חולק עליי תוכל לפתוח גם בדיון מחיקה. בהצלחה. דויד (שיחה) י"ז בתמוז ה'תש"ף 20:57 (IDT)
אני מוכן לתת למקוה שבוע כנהוג לתקן את הערך ואם לא אין שום טעם להשאיר חבורה במרחב הערכים--דוב פרח (שיחה) 22:49, 8 ביולי 2020 (IDT)

בקשות אחרות

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים

בקשת הרשאות

ניתן לבקש כאן מהביורוקרטים את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, והרשאות נוספות שהביורוקרטים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בהמכלול:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על הביורוקרטים.