רדיו קול חי

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שגיאת לואה ביחידה יחידה:תבנית_מידע בשורה 506: attempt to index field 'wikibase' (a nil value).

כתב הרדיו לשעבר אברהם פרסטר משדר מהלוויית הרב חיים פינחס שיינברג בהר הזיתים

רדיו קול חי היא תחנת רדיו ישראלית בעלת אופי חרדי, המשדרת במסגרת הרדיו האזורי. לתחנה יש שני אולפנים, האולפן המרכזי בבני ברק ועוד אולפן קטן בירושלים.

התחנה נוסדה בשנת 1996. מנכ"ל התחנה הוא אבי רוזן, יו"ר הדירקטוריון הוא עידו ליבוביץ', ומנהל התוכניות הוא בצלאל קאהן. באמצע 2016 נכנס אבי בר כשותף בתחנה[1]. התחנה מזוהה עם מפלגת ש"ס[2].

אודות התחנה

התחנה משדרת 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, למעט שבתות וחגים. היא משדרת תוכניות אקטואליה, בידור, מוזיקה חסידית ומזרחית חרדית וחדשות.

וכן יש בנוסף לתחנה הראשית הושקה ב-2017 תחנת בת בשם קול חי מיוזיק המשדרת רק מוזיקה משבע בבוקר עד שבע בערב בתדר 102.5 FM

תדרי תדרי התחנה הראשית הם 93 ו92.8FM

מהדורות חדשות משודרות בכל שעה החל משבע בבוקר ועד חצות הלילה.

תוכניות ושדרנים

התחנה משדרת תוכניות אקטואליה, שיעורי הלכה, מוסר, השקפה ופרשת שבוע. מספר שדרנים מגישים תוכנית יומית בתחנה ובניהם: ידידיה מאיר בתוכנית התעוררות- אקטואליה בשילוב דבר תורה; מרדכי לביא, מנחם טוקר;
טובים השניים - תוכנית בידור בהגשת אלעד כהן ויהודה שוקרון; יומן חדשות המוגש על ידי אבי מימרן.
ב-2015 החלו לשדר את שיעורו השבועי של הרב יצחק יוסף במוצאי שבת מבית הכנסת היזדים.
כתבי החדשות בתחנה: בנצי לייזרוביץ (משטרה), קובי פינקלר (צבא וביטחון), שלמה ריזל (חוץ וערבים), צבי טסלר (כלכלה) ואיתי גדסי (פוליטי). ב-2016 פוטרו חמישה מתוך שבעת הכתבים הקבועים בתחנה[1].

קהל היעד

לוח התוכניות נועד לפנות לא רק לציבור החרדי, אלא גם לדתיים לאומיים ולמסורתיים. עקב כך, הרייטינג של התחנה נפגע מהקמתן של "קול ברמה" ו"גלי ישראל" הפונות גם כן לאותו קהל. בסוף שנת 2014 עמד אחוז ההאזנה לתחנה על 5.1%[3]. בשנת 2015 חזרה התחנה להיות המובילה בציבור החרדי[4]. בשנת 2017 פורסם בסקר TGI כי שיעור ההאזנה של קול חי עמד על -31.5% לעומת רדיו קול ברמה 22.3%[5].

קישורים חיצוניים

הערות שוליים