שלהבת חסדיאל

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוששלהבת חסדיאל (נולדה ב־15 בספטמבר 1970) היא עיתונאית חרדית.

קורות חייה

חסדיאל נולדה ב־1970 בבני ברק ליהודה מאיר שפירא, נכד לאדמו"ר מטלוסט, אחיו של רבי מאיר שפירא מלובלין.

למדה בבית הספר חורב ברמת גן ולאחר מכן בתיכון לוסטיג ברמת גן, התנדבה שנה ביד שרה, והשלימה לימודים לתואר ראשון במדע המדינה, כלכלה וסוציולוגיה, באוניברסיטת בר-אילן.

הייתה כתבת פוליטית של העיתון "יום ליום", וכן של השבועון החרדי "בקהילה". ככזו היא נחשבת לפורצת דרך במקום שנחשב עד אז כמעוז גברי בחברה החרדית. בשל כך היא אף נמנעה תקופה לכתוב תחת השם ש. חסדיאל וח. שלהבת, עד שמעסיקיה התרצו שתכתוב בשמה המלא.

הגישה ברדיו קול חי תוכנית ראיונות פוליטית, וכן תוכנית צרכנות. כמו כן השתתפה בתוכנית הטלוויזיה "המטבחון" של דן שילון, והגישה פינה שבועית בתוכנית הדת של נחום לנגנטל, בערוץ 1.

בשנת 2007 ייסדה חסדיאל מגזין לייף סטייל ראשון מסוגו בחברה החרדית בשם "Fine", העוסק בעיצוב פנים, עסקים, תיירות, אופנה, משלב כתבות קונספט, ומתאים ומוקפד כולו להווי החיים הדתי-חרדי.

כיום, בנוסף לניהול ועריכת המגזין, עוסקת חסדיאל, דרך חברת אריאל, בייעוץ בענייני תרבות המגזר החרדי לעיריית ירושלים. כמו כן חברה חסדיאל בדירקטוריון של החברה 'ויליפוד אינטרנשיונל' ומשמשת כיועצת של האו"ם לענייני מגזר החרדי[דרוש מקור].

חייה האישיים

הייתה נשואה לסופר והתסריטאי יאיר חסדיאל, ולאחר עזיבתו את העולם החרדי השניים התגרשו[1]. היא אם לשלושה ילדים, ומתגוררת בבני ברק.

קישורים חיצוניים

הערות שוליים