התחנה המרכזית של קריית שמונה
ערך מחפש מקורות
| ||
ערך מחפש מקורות |
אתרים סמוכים | קניון שמונה |
---|---|
שירות אוטובוסים | לרוב חלקי ישראל |
התחנה המרכזית של קריית שמונה היא מסוף האוטובוסים והתחנה המרכזית של העיר קריית שמונה. שוכנת בלב העיר, ברחוב ארלוזורוב, סמוך לכביש 90 ושדרות תל חי בעיר.
התחנה המרכזית של קריית שמונה היא המרכזית באזור הגליל העליון ואזור אצבע הגליל, מהתחנה יוצאים קווי אוטובוס רבים, בין היתר לרמת הגולן, חיפה, עפולה, תל אביב-יפו, ירושלים וערים נוספות בעיקר בצפון ישראל.
מהתחנה יוצאים גם קווי אוטובוס עירוניים לרחבי העיר וקווי אוטובוס אזוריים למטולה ויישובי האזור.
מבנה התחנה
בתחנה ממוקמים דוכני מזון רבים ובסמוך לתחנה ממוקם מרכז הקניות הגדול בעיר - קניון שמונה, בתחנה 7 רציפים מהם יוצאים קווי אוטובוס עירוניים ובינעירוניים, את מרבית הקווים מפעילה אגד, את השירות לרמת הגולן מפעילה מועצה אזורית גולן ואת השירות לעיר צפת ו מפעילה חברת נתיב אקספרס.
שירות בתחנה
קווים עירוניים
את קווי האוטובוס העירוניים בעיר מפעילה חברת אגד.
קו | מסלול | הערות נוספות |
---|---|---|
1 | תחנה מרכזית ק"ש - שיכון ג - שדרות תל חי - אזור תעשייה דרומי - זאב ז'בוטנסקי - שפרינצק - הוורדים - הצופים - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
2 | תחנה מרכזית ק"ש - הר הצופים - מורדות הרי נפתלי - הר הצופים - הוורדים - שפרינצק - זאב ז'בוטנסקי - שיכון ג - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
3\3א | תחנה מרכזית ק"ש - שיכון ג - שדרות תל חי - אזור תעשייה דרומי - זאב ז'בוטנסקי - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
4\4א | תחנה מרכזית ק"ש - שפרינצק - הוורדים - שפרינצק - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
5\5א | תחנה מרכזית ק"ש - הר הצופים - מורדות הר נפתלי - הר הצופים - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
6\6א | תחנה מרכזית ק"ש - הר הצופים - שפרינצק - תחנה מרכזית ק"ש | ♿ 🔄 |
80 | מכללת תל חי - הוורדים - שפרינצק - תחנה מרכזית ק"ש - שיכון ג |
קווים אזוריים ובינעירוניים
קו | מפעילה | מסלול | הערות נוספות |
---|---|---|---|
20\20א | אגד | קריית שמונה - מכללת תל חי - מטולה - כפר יובל - מכללת תל חי - קריית שמונה | 🔄 |
24 | אגד | קריית שמונה - כפר גלעדי - משגב עם - מרגליות - מנרה | |
30 | אגד | מכללת תל חי - קריית שמונה - שדה נחמיה - עמיר - שמיר - כפר סאלד | |
32 | אגד | מכללת תל חי - קריית שמונה - כפר בלום - נאות מרדכי - להבות הבשן - גונן | |
34 | אגד | מכללת תל חי - קריית שמונה - צומת כ"ח - יפתח - רמות נפתלי - דישון - מלכיה | |
35 | אגד | מכללת תל חי - קריית שמונה - בית הלל - הגושרים - שאר ישוב | |
36 | אגד | קריית שמונה - מכללת תל חי - מעין ברוך - דפנה - דן - שניר | |
37 | מועצה אזורית גולן | קריית שמונה - ע'ג'ר | |
54 | מועצה אזורית גולן | קריית שמונה - צומת גונן - קלע אלון - צומת וואסט - מרום גולן - עין זיוון - אורטל - צומת השריון - מחנה נפח - מחנה קרן - קדמת צבי - קצרין | נכנס לתוך קצרין |
55 | מועצה אזורית גולן | קריית שמונה - צומת גונן - מחנה רוויה - צומת וואסט - מחנה יואב - מחנה קלע - אודם - אל-רום | |
58 | מועצה אזורית גולן | מכללת תל חי - קריית שמונה - צומת שיאון - עין קנייא - נווה אטי"ב - מג'דל שמס - מסעדה - בוקעאתא - אל-רום | |
59 | מועצה אזורית גולן | קריית שמונה - צומת גונן - קלע אלון - צומת וואסט - מרום גולן - עין זיוון - אורטל - צומת השירון - מחנה נפח - מחנה קרן - קדמת צבי - קצרין | |
111 | מועצה אזורית גולן | מכללת תל חי - קריית שמונה - צומת כ"ח - חצור הגלילית - קצרין - בני יהודה | |
159 | מועצה אזורית גולן | מטולה - קריית שמונה - צומת גונן - קלע אלון - צומת וואסט - מרום גולן - עין זיוון - אורטל - צומת השריון - מחנה נפח - מחנה קרן - קדמת צבי - קצרין | |
179 | נתיב אקספרס | מכללת תל חי - קריית שמונה - שדה אליעזר - יסוד המעלה - חולתה | |
178 | נתיב אקספרס | מכללת תל חי - קריית שמונה - אביבים - יראון - ברעם - דובב - סאסא - גוש חלב | |
258 | מועצה אזורית גולן | קריית שמונה - צומת גונן - צומת ווסט - צומת בראון - אל רום - בוקעתא - מסעדה | |
500 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - כרמיאל - עכו - קריות - חיפה, מרכזית המפרץ | |
505 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - צומת קדרים - מחלף המוביל - חיפה, מרכזית המפרץ | |
511 | נתיב אקספרס | קריית שמונה - חצור הגלילית - ראש פינה - צפת | נכנס לתוך ראש פינה וחצור |
541 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - טבריה - מחלף גולני - כפר תבור - עפולה | |
542 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - צומת קדרים - מחלף גולני - כפר תבור - עפולה | |
800 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - מחלף נתניה - תל אביב-יפו | מהיר[1] |
840 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - טבריה - מחלף גולני - כפר תבור - עפולה - צומת מגידו - ואדי ערה - מחלף נתניה - מחלף הסירה - תל אביב-יפו | בשעות הערב בלבד |
845 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - צומת קדרים - מחלף המוביל - מחלף אליקים - ואדי מילק - מחלף אור עקיבא - מחלף נתניה - מחלף הסירה - תל אביב-יפו | |
963 | אגד | קריית שמונה - חצור הגלילית - צומת קדרים - מחלף המוביל - מחלף חמד - ירושלים |
מקרא סימנים:
- ♿ - אוטובוס עירוני נגיש
- 🔄 - קו סיבובי (מעגלי)
הערות שוליים
- ^ הקו פועל בימים ראשון וחמישי בלבד וניתן לשמור מקומות בקו זה