המכלול:ערכים מומלצים/רשימת המתנה

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
קריטריונים רשימת המתנה (ביקורת עמיתים) הצבעה ערכים מומלצים


מכלולאים שהציעו ערך כמומלץ או מתכננים להציע יכולים לבקש חוות דעת מקצועית ולא מחייבת ממומחים בתחום הרלוונטי. המעוניינים יכולים לעיין ברשימת בעלי הידע של המכלול, ולבקש חוות דעת ממכלולאי שיש לו ידע בנושא הערך.

כשלב ראשון להמלצה על ערך או להסרת המלצה קיימת יש להציגו בדף זה, וזאת על מנת לתת תקופה בת שבועות אחדים למכלולאים כדי לערוך שיפורים בערך ולהעיר עליו הערות. הדיונים יתקיימו בדפי השיחה של הערכים בלבד. ערכים שיהיו בשלים להצבעה יועברו, על ידי מוטיאל (שיחה) בלבד, להצבעה. לפני הוספת ערך לכאן, יש לעיין בקריטריונים לקביעת ערך מומלץ.

ניתן להוסיף בדף, גם ערכים שכתבתם בעצמכם, אך יש לציין את חלקכם בערך. אם אתם כתבתם את הערך קולכם לא ייחשב בהצבעה, ובכל מקרה דרושים שישה תומכים ורוב של 60% על מנת שהערך יהפוך למומלץ.

להוספת ערך חדש:

.

לאחר שמירת הדף נא להוסיף ברשימת ההמתנה קישור לדיון בדף השיחה בצורה הבאה: {{קישור לדיון המלצה|שם הערך=|קישור לדיון=|דיון={{#lst:שיחה:שם הערך|מומלצים}}|תקציר=|חתימה=}}

Ambox plus.svg ערכים מועמדים להוספה

רבי משה סופר

ערך מיובא מויקיפדיה, ושופץ בעיקר ע"י וחי בהם. דויד (שיחה) כ"ו באב ה'תש"ף 16:34 (IDT)

לדיון בדף השיחה


מכלולאים פעילים‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‌‏‎‏‎‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‌‏‎‏‌‏‌‏‌‏‏ אם למישהו יש הערות ו/או הצעות, יעשה זאת בדף השיחה של הערך. לאחר שנראה שאין כאלה - נעביר את הערך להצבעה. דויד (שיחה) כ"ו באב ה'תש"ף 16:37 (IDT)

הועבר להצבעה. בעלי זכות הצבעה, מכלולאים פעילים‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‌‏‎‏‎‏‎‏‎‏‌‏‎‏‎‏‌‏‎‌‏‎‏‌‏‌‏‌‏‏, הצביעו והשפיעו! מוטיאל (שיחה) 07:22, 2 בספטמבר 2020 (IDT)

פולמוס ההשתתפות בבחירות

נכתב במקור על ידי דוב פרח ווחי בהם, הורחב על ידי מכלולאים רבים ונעשתה בו עבודה רבה ליצור ערך ניטרלי ומקיף. מוטיאל (שיחה) 07:44, 2 בספטמבר 2020 (IDT)

לדיון בדף השיחהישיבות בבל בזמן התלמוד

נכתב על ידי ספרא ערך ניטרלי ומקיף מהללאל (שיחה) 02:41, 22 בפברואר 2021 (IST)

לשיחה:ישיבות בבל בזמן התלמוד בדף השיחהAmbox emblem minus.svg ערכים מומלצים להסרה