המכלול:ערכים מומלצים/רשימת המתנה

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
קריטריונים רשימת המתנה (ביקורת עמיתים) הצבעה ערכים מומלצים


חוות דעת מאנשי אקדמיה

מכלולאים שהציעו ערך כמומלץ או מתכננים להציע יכולים לבקש חוות דעת מקצועית ולא מחייבת ממומחים בתחום הרלוונטי. מעוניינים יכולים לפנות ל־444 (ש|ת|מ) בדף שיחתו. כמו כן, באפשרותכם לעיין ברשימת בעלי הידע של המכלול, ולבקש חוות דעת ממכלולאי שיש לו ידע בנושא הערך.

כשלב ראשון להמלצה על ערך או להסרת המלצה קיימת יש להציגו בדף זה, וזאת על מנת לתת תקופה בת שבועות אחדים למכלולאים כדי לערוך שיפורים בערך ולהעיר עליו הערות. הדיונים יתקיימו בדפי השיחה של הערכים בלבד. ערכים שיהיו בשלים להצבעה יועברו, על ידי בלבד, להצבעה. לפני הוספת ערך לכאן, יש לעיין בקריטריונים לקביעת ערך מומלץ.

ניתן להוסיף בדף, גם ערכים שכתבתם בעצמכם, אך יש לציין את חלקכם בערך. אם אתם כתבתם את הערך קולכם לא ייחשב בהצבעה, ובכל מקרה דרושים שישה תומכים ורוב של 60% על מנת שהערך יהפוך למומלץ.

להוספת ערך חדש:

.

לאחר שמירת הדף נא להוסיף ברשימת ההמתנה קישור לדיון בדף השיחה בצורה הבאה: {{קישור לדיון המלצה|שם הערך=|קישור לדיון=|דיון={{#lst:שיחה:שם הערך|מומלצים}}|תקציר=|חתימה=}}

Ambox plus.svg ערכים מועמדים להוספה

דוגמת תבנית

הסבר

לדיון בדף השיחה

דיון

זהו ערך יפה, אך בעיני הפרק "מחקר הרי געש" לוקה בחסר. הוא מסתיים למעשה בתיאור המחקר של המאה ה-19. כמו כן, אין מידע על מכשירים שמשמשים לחקר מודרני של הרי געש ולא מוצגים כיווני מחקר עדכניים. בנוסף, פרק הקריאה הנוספת לוקה בחסר. יש בי שתי הפניות לספרים שיצאו בהוצאת האונ' הפתוחה. לא ברור אם אלו ספרים של ממש או חוברות, כנהוג אצל האונ' העברית. היתי מצפה להפניה לספרות רצינית יותר. כמו כן, מספר הערות השוליים איננו גבוה וחלק מהקישורים המשמשים כהערות שוליים שבורים.

הפרק "הר געש בתרבות" לא קיים כלל וההתייחסות הדתית היחידה להרי געש היא ביהדות (פרט לאזכור קצר של האלה הרומי וולקן בתחילת הערך). יש להרחיב על ההקשרים התרבותיים של הרי געש ואת היחס אליהם בדתות השונות. כמו כן, אין מידע על השימוש בהרי געש או בתצורתם. האם יש תועלת כלכלית להר געש כבוי? למשל: האם האדמה תהיה פורייה יותר? המידע הזה לא קיים בערך. לא נוספו פרטים על השימוש בלבה של הר געש. כך למשל אין אזכור לשימוש בבזלת (למשל בסכינים או בכלי נשק). גילגמש שיחה 10:34, 22 ביולי 2017 (IDT)


Ambox emblem minus.svg ערכים מומלצים להסרה

הלוח העברי

לא מספיק מושלם --יצחקשיחהרוצה להאיץ את קצב היבוא? • ט"ו באייר ה'תשע"ח 13:33, 30 באפריל 2018 (IDT)

לדיון בדף השיחה