המכלול:המכלול צריך אותך

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
באדיבות מכון גייט
המכלול צריך אותך!
המכלול הוא מיזם שיתופי, והוא לא יוכל להמשיך להתפתח אם לא יצטרפו תורמים נוספים. למדו איך אתם יכולים לתרום למכלול.

התרומה למכלול היא תהליך פשוט ומהנה, שנותן תמורה גדולה וסיפוק רב.

Noun project - crayon.svg
במכלול יש 203,754 ערכים שכבר נכתבו, וניתן לערוך ולשפר אותם. ערכים שצריכים תשומת לב מיוחדת הם 1,033 ערכים שזקוקים לעריכה הכוללת הוספת קישורים וכותרות, ו-976 ערכים שצריכים שכתוב מקיף הכולל בנוסף לעריכה טכנית גם ניסוח מחדש ותיקונים משמעותיים.

תוכלו גם לעזור בביקורת ובעריכה ראשונית של ערכים חדשים ושל טיוטות.

Hammer - Noun project 1306.svg
תיקונים טכניים חשובים כדי לשפר את הערכים והניווט בהם. תקנו קישורים שמפנים לדפי פירושונים כך שיפנו למשמעות המתאימה, הוסיפו קישורים לערכים יתומים והוסיפו קטגוריות לערכים כדי שניתן יהיה לנווט בקלות. תוכלו למצוא משימות נוספות גם במסדר הניקיון.
Inkwell icon - Noun Project 2512.svg
בחרו אחד מהנושאים שקוראי המכלול ביקשו או כל נושא מעניין אחר וכתבו עליו ערך. יש במכלול 15,753 קצרמרים שדורשים הרחבה רבה ו-708 ערכים שדורשים השלמה בתחום מסוים. כתיבת ערך בנושא שאתם בקיאים בו תעשיר את הידע שלכם.
Panorama icon (Noun Project).svg
תמונות, מפות ואיורים מסייעים להמחיש ולהבהיר נושאים מורכבים במהירות. אתם מוזמנים להוסיף תמונות חופשיות לערכים במכלול, ובמיוחד ל-1,950 ערכים שאין בהם תמונות. ניתן גם לתרגם תרשימים ותמונות או לעזור בבקשות ספציפיות בסדנה לגרפיקה.
Team.svg
הצטרפו למיזמים בנושאים ייחודיים, שבהם מרוכז מאמץ חד פעמי או מתמשך, אם בפרקי זמן קצרים או באופן קבוע, בתחומי תוכן מגוונים ועשירים.
Source code project 1171.svg
התוכן של המכלול זמין גם הודות לשרתים ולתוכנה המריצה את המכלול. שפרו את מדיה ויקי התוכנה שמריצה את המכלול, כתבו קוד לבוטים שמעשירים או משתמשים במאגר הידע החופשי, באמצעות ה-API המקיף או השתמשו במידע בפורמט XML ו-SQL. כתבו סקריפטים ב-JavaScript שיסייעו לעורכים ולקוראים באתר.
Noun project 730.svg
אם אכפת לכם מהמכלול, אך חסרים לכם הזמן, המיומנות או המוטיבציה לכתוב או לשפר את המכלול, גם פרסום והבאת תורמים/קוראים אחרים תעזור. אנשים רבים כלל לא מכירים את המכלול או יודעים שהוא פתוח לעריכה!

אם אתם מעוניינים לפרסם את המכלול, אתם מוזמנים לעשות את זה בכל דרך שנראית לכם מתאימה. אם נתקלתם ב"הידעת?" שחידש לכם או בערך מרתק, שתפו אותו עם אחרים. ככל שיותר אנשים נהנים מהפירות של המאמץ שלנו, כך אנחנו מרוצים יותר. מורים שמעוניינים לשלב את המכלול בהוראה או בסמינרים או ישיבות מוזמנים לעשות כן, אם הנכם תלמידים, אתם מוזמנים להעלות את הנושא במוסד הלימודים שלכם.

Handshake noun.svg
גופים המעוניינים ליצור שיתופי פעולה בקידום המכלול, מוזמנים ליצור עמנו קשר בדואר האלקטרוני, בכתובת [email protected]

.