המכלול:משימות פתוחות

מתוך המכלול
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. הסיבה לכך היא: דרושה מכלוליזציה.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.

שער הקהילה > תחזוקה > משימות פתוחות

ריכוז משימות פתוחות
PR icon.png

בדף זה מרוכזות מטלות שביצוען יביא לשיפור התוכן של הגרסה העברית של המכלול. כולם מוזמנים להוסיף מטלות שנראות לכם חשובות, ועוד יותר טוב, לקחת על עצמם טיפול במטלה מהרשימה עד שניתן יהיה להסירה מהרשימה!

המלצות:

  1. אם אתם מוסיפים מטלה, דאגו שהיא תהיה מטלה מאוד מדויקת ומצומצמת - השתדלו לא להוסיף מטלה כמו - לתרגם את כל נושא מתמטיקה מהמכלול האנגלית לעברית, אלא לפרט את עשרת המאמרים החשובים ביותר שצריך לתרגם - כל אחד מהם במטלה נפרדת. כך יוכלו משתמשים שונים לעבוד יחדיו על מטלות מורכבות וגדולות.
  2. אם החלטתם לקחת על עצמכם מטלה - הוסיפו את שם המשתמש שלכם לידה בזמן שאתם עובדים עליה - כך ידעו אנשים לפנות אליכם בכדי להציע עזרה, וכן ידעו שיש מישהו שעובד על המטלה. מומלץ להוסיף זמן התחלה.
  3. אם סיימתם מטלה (קבלו ח"ח פראי) אנא דאגו למחוק אותה מהרשימה!!! היא לא תעלם מעצמה.
הוספת מטלה חדשה
הוספת מטלה:

משימות

הוספת קישורים חיצוניים

הוספת תמונות

תעתיק שמות

IMBD

ריכוז דרישות פיתוח בדף מיזם ייעודי

כדאי לרכז מטלות\בקשות עתידיות בנושא תמיכה ופיתוח בדף ייעודי פומבי. מה חושבים? . . . . . . . . . . . . . . עידו (שיחה) 12:23, 27 בפברואר 2018 (IST)

אני מתכוון להשקיע לפחות זמן מסוים בזה. הפומביות תעשה רק טוב. בנוסף אני מאד אוהב ללמד ולכן כולם מוזמנים לקחת חלק, לא נדרש ידע מוקדם ואפשר לקבל תמיכה וסיוע בלימוד כתיבת סקריפטים. עידו (שיחה) 12:24, 27 בפברואר 2018 (IST)
לא הבנתי את השאלה. אתה מתכוין לפתוח דף שבו ישאלו איך לפתח סקריפט? למעשה נראה לי שיש כבר המכלול:סקריפטים.--יהודהשיחה • י"ב באדר ה'תשע"ח • 12:30, 27 בפברואר 2018 (IST)
יהודה, מה שקישרת זה כלים קיימים. אני מתכוון לבקשות עתידיות ומשימות פתוחות קיימות בנושאי פיתוח. (שמא גם זה קיים כבר?) עידו (שיחה) 12:47, 27 בפברואר 2018 (IST)
אוקיי, אני רואה שיש המכלול:סקריפטים/בקשות והמכלול:סקריפטים/תקלות/תוקנו אבל לא נעשה בהם שימוש לא ע"י המבקשים ולא ע"י המטפלים. עידו (שיחה) 12:51, 27 בפברואר 2018 (IST)
פיתוח מדובר על הרבה מעבר לסקריפטים. זה לא כמו פדיה שצריך רק כל מיני סקריפטים שימושיים. מדובר הרבה פעמים על התאמת המערכת לצרכי המיזם שלנו, אם ע"י סקריפטים ואם ע"י פיתוחים עמוקים יותר במערכת, וזה נושק הרבה לתחומי המדיניות והאספקלריה ולצרכים של כל אחד. אני מעיד שעברו תחת ידי בין 100-200 משימות כאלו מאז שהגעתי לפה, כשברובם ב"ה טיפלתי. דוד (שיחה) 13:10, 27 בפברואר 2018 (IST)
Thumbs up icon.svg - אם כן נדרשים גם המכלול:פיתוח/בקשות והמכלול:פיתוח/תקלות/תוקנו עידו (שיחה) 13:12, 27 בפברואר 2018 (IST)
לא. נדרש דף עם טבלה הכולל עמודות משימה, הערות, מסקש, מתנדב, סטטוס, ובמידת הצור במשימה גדולה קשיור לדף דיון ייעודי. דוד (שיחה) 13:28, 27 בפברואר 2018 (IST)
מסכים עם דוד, כך זה גם בוויקיפדיה עידו (שיחה) 13:40, 27 בפברואר 2018 (IST)
מיזמים פעילים

ראו גם