ריקוד באולימפיאדת הנוער בואנוס איירס (2018)
קפיצה לניווט
קפיצה לחיפוש
![]() |
יש לעדכן ערך זה.
| |
יש לעדכן ערך זה. |
היכל | פארק הספורט של רוקה |
---|---|
מתחרים | 24 (12 נערים ו-12 נערות) מ-18 מדינות |
תחרויות הריקוד באולימפיאדת הנוער בואנוס איירס (2018) התקיימו בפארק הספורט של רוקה בין ה-7 באוקטובר ל-11 באוקטובר 2018. זוהי הופעת הבכורה של תחרויות בענף הריקוד באולימפיאדת הנוער בסגנון ברייקדאנס. התחרויות הורכבו מטורניר נערים וטורניר נערות שבכל אחד מהם השתתפו 12 רקדנים, ותחרות מעורבת בהשתתפות כל הרקדנים.