שיחת משתמש:קובנא

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף המקושר לערך קובץ אגרות

הוספתי לערכך דף מקושר, ימי זיכרון לשואה, ובתמורה לכך אבקש אם תוכל לבאר לי את אגרת קא בח"א. עמוס חדד (שיחה) 11:31, 6 בינואר 2020 (IST)

קשה לדעת מה הנושא באגרת מאחר ולא נמצא לפנינו מכתבו של השואל, עכ"פ זה נראה שאחד ביקש ממנו שיתקן תענית ציבור על החורבן באירופה, וטען לו ש"דור דור ודורשיו, דור דור ופרנסיו", והחזו"א השיב שהוא חלק מרבבות אלפי ישראל ולא אחד מדורשי ופרנסי הדור. קובנא (שיחה) 04:38, 7 בינואר 2020 (IST)
קובנא, אכן כן נראה, ייש"כ. עמוס חדד (שיחה) 12:08, 7 בינואר 2020 (IST)

שאלה

למה אני לא מצליח לעדכן את הערך "מאיר רובינשטיין"? שמעון לוי (שיחה | תרומות) לא חתמ/ה

שמעון לוי היקר, בערך מאיר רובינשטיין ישנה תבנית סינון, מה שגורם שרק עורכי אספקלריה יכולים לערוך את הערך או לראות גירסאות קודמות, תוכל לכתוב את הערותיך בדף שיחה ולתייג את {{עורכי אספקלריה}} [על אופן התיוג ראה בקישור לתבנית]. בהצלחה. קובנא (שיחה) 04:59, 19 בינואר 2020 (IST)
תודה שמעון לוי (שיחה | תרומות) לא חתמ/ה

עלון אמרתך חייתני

יש מצב שאתה כותב על זה ערך? מקור האמת (שיחה)

רחוק מאד מתנאי הסף ליצירת ערך. ראה כאן. שמש מרפא (שיחה) 21:41, 16 בפברואר 2020 (IST)
זה הרבה יותר מפורסם מהעלון נחלת ה', למשל. מקור האמת (שיחה)
לדעתי זה דוקא כן בעל חשיבות מספקת, וראה בקטגוריה:עלוני שבת.
אי"ה אכתוב בקרוב, מקוה שזה סובל דיחוי. קובנא (שיחה) 05:40, 18 בפברואר 2020 (IST)

מקטוביץ ועד ה' באייר

כתבתי שעל הספר הנ"ל נמתחה ביקורת שהוא מלא בזיופים ושקרים. באת אתה וביטלת את עריכתי כמצו"ב [1]. אני מבין שחשבת שכוונתי שבאו אחרים וזייפו אותו. ולכן כתבת שכגון דא יש למחוק כמו לגבי 'אם הבנים שמחה' (וגם בזה היה מן הראוי שלא תהיה ידך קלה על ההדק והיה מן הראוי שתשמע מקודם את דעתי ונדון בה, אבל אכמ"ל). אולם באמת הענין הוא שהמחבר עצמו זייף מסמכים וחתך קטעים מהם כדי להגיע לתוצאות הרצויות מבחינתו. מלבד הזיופים הברורים הוא הוסיף להשתמש בכישוריו כטוען רבני וניסה כל פעם להמציא ולבנות טענות ע"פ מה שהשתלם לו באותו רגע. פעם טען שמועצת גדולי התורה אינה הרכב חוקי להחליט... וכדו'. דברים אלו הוכחו בפורום אוצר החכמה - לדעתי ולדעת רבים באופן מוחץ. לפיכך אבקש שתבטל את ביטולך. אמתין לתשובתך. וחי בהם (שיחה | תרומות) שכח/ה לחתום

וחי בהם אני מתנצל שאני מתערב אבל האם יש מקור לטענות החמורות שלך. כי אם אלו טענות ש"הועלו בצורה מסודרת" בפורום אוצר החכמה. אינני רואה בהם מקור. גם לא המכלול. ובאופן אישי, אם יש "לך" ביקורת על מאן דהוא את מוזמן ללכת לבית דפוס להזמין ו"לשלם" פשקוילים בכל גודל שתרצה. אבל המכלול הוא לא פשקויל. וכזה הוא אינו אמור להכיל את דעתך האישית. הוא אמור להכיל "מידע" רלבנטי. פרשנויות תשאיר לקוראים. בבקשה. מקוהשיחה • כ"ג בשבט ה'תש"ף 08:50 (IDT) 08:50, 18 בפברואר 2020 (IST)
רבי מקוה, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אם תראה את הדברים שהובאו באוצר החכמה לא ישאר לך ספק בדבר. מדובר על מחקר רציני ומקיף. מלבד זאת בעיון בספר עצמו תראה בעצמך ותוכל להבחין כמה שקרים ועיוותים יש בו (כגון מה שכותב שרוב גדולי הדור של אגו"י לא סברו שצריך להשתתף בבחירות... ועל כגון דא יכולים לומר 'המפורסמות אין צריכים ראיה' כמו שכתב מע"כ כאן [2], ועל כן ודאי צריך להבהיר את בעיותיות הספר). בהצלחה! וחי בהם (שיחה) 09:54, 18 בפברואר 2020 (IST)
וחי בהם באמת ההפניה לשיחה:אם הבנים שמחה לא במקום, אבל כשבאים לכתוב על הספר או להוכיח ממנו דברים שם המקום להתווכח על אמיתתו, לא בערך על מחבר הספר. (אני מבין שהיית שמח לכתוב בפתיח הערך: רבי צבי וינמן הוא שקרן וזייפן שהשמיץ את התנועה הקדושה אגודת ישראל, אבל כפי שכתבו לך המכלול איננו פאשקוויל) קובנא (שיחה) 14:38, 19 בפברואר 2020 (IST)
אתה החלטת שאסור לכתוב שום פקפוק על הספר 'מקטוביץ' וניסית לכתוב טיעון אחד. מאחר שהראתי לך שטיעונך אינו במקום אז כעת אתה ממציא טיעון חדש... עכ"פ גם טיעונך החדש אינו כלום, שכן: א. ודאי כשמוזכר ספר צריך ונכון לכתוב כמה מילים על מה הוא, כגון על הש"ס או עה"ת, ועל כן אם הוא בנוי על שקרים יש להזכיר זאת. ב. ודאי פרט זה נוגע לגבי המחבר, שכן צריך לתת לקורא תמונה מלאה שמדובר באדם שהוציא ספר מלא שקרים וסילופים וטיעונים בלתי נכונים. אולי באמת יש לכתוב זאת בתחילת הערך באותיות קידוש לבנה? אבל עכ"פ פטור מבלי כלום אי אפשר. וחי בהם (שיחה) 19:52, 19 בפברואר 2020 (IST)
אם אתה יודע מה אני חושב אני לא מתווכח איתך למרות שאתה לא צודק, כתבתי לך בתקציר עריכה "אין טעם להזכיר זאת כאן, וראה שיחה:אם הבנים שמחה" התכוונתי לשני טיעונים שבמחשבה שניה אחד מהם לא קשור, אין לי בעיה שתכתוב את הטענות על זיופים בערך פולמוס ההשתתפות בבחירות או בערך מקטוביץ ועד ה' באייר לכשייכתב, בערך על הכותב של הספר אתה יכול מקסימום להביא זאת בתור קישור חיצוני בסוף הערך. בנוסף הניסוח שלך בודאי לא מתאים למכלול וראה עריכות אחריך בנושא בערך פולמוס ההשתתפות בבחירות. קובנא (שיחה) 20:05, 19 בפברואר 2020 (IST)
אני לא מעוניין להתווכח עמך על עקיצותיך החוזרים ונשנים בכל תגובה שלך, ואני מתמקד בעשיה.
כאמור אי אפשר להתעלם שמדובר כאן על דבר אשר משליך על כל ההסתכלות על הבן אדם הזה אשר יצא בדרכי ערמה נגד רבים מגדולי ישראל. אני רואה בדבריך שגם אתה מסכים שיש לאזכר זאת באיזה שהיא דרך. ע"כ למעשה תבחר אם להוסיף זאת באופן שאתה רוצה או שאתה מעדיף שאני יכתוב זאת כפי הבנתי. וחי בהם (שיחה) 20:15, 19 בפברואר 2020 (IST)
תן לי קישור לדיון בפורום אוצר החכמה. וחבל שאתה נפגע מכל מילה שכותבים לך למרות שגם אתה עוקץ על ימין ועל שמאל. קובנא (שיחה) 20:21, 19 בפברואר 2020 (IST)
אני חסום לפורום אוצר החכמה כמו כל מנויי נטפרי, אבל אני מצ"ב קישור לפורום לתורה [3], שם תוכל להוריד קובץ PDF שהועתק מפורום אוצר החכמה.וחי בהם (שיחה | תרומות) שכח/ה לחתום
כעת טוב? קובנא (שיחה) 21:23, 19 בפברואר 2020 (IST)
חלש. אבל עדיף מכלום. הוספתי 'אמינות' כדי שהקורא יבין מה הנושא ולא יחשוב שהדיון הינו על דבר שולי כשנת הדפסה או בית דפוס... וחי בהם (שיחה) 21:39, 19 בפברואר 2020 (IST)

ברוך שובך

Trophy.png שלום עליכם!
בימים אלו, בהם הבריאה כולה מתרעננת עם בואם של ימי האביב, המסמלים פריחה התחדשות ולבלוב, שמחתי לראותך שוב בין דפי המכלול. זו בהחלט בשורה מרעננת.

הישרות שלך, הכנות, ההומור, הניטור, ועוד ועוד (אני כבר לא זוכר הכל...) - כל אלו חסרו לנו מאד בזמן חופשתך. מקוה שחזרתך אינה משהו ארעי ובר-חלוף. המון הצלחה! יחיד ורבים (שיחה) 20:36, 26 במרץ 2020 (IST)

מחמם את הלב לראות שעוד מישהו זוכר אותי כאן... שיהיה רק בריאות ונחת. קובנא (שיחה) 00:00, 27 במרץ 2020 (IST)
נו, באמת, איך אפשר לשכוח? קריצה. זיי געזונט. יחיד ורבים (שיחה) 03:22, 27 במרץ 2020 (IDT)

מידע בתחום מכלול עולם החרדי

יש לך מידע בענין, וכן תמונות? איציק (שיחה) 15:23, 29 במרץ 2020 (IDT)

לא הבנתי את השאלה, תוכל לפרט את כוונתך? קובנא (שיחה) 15:26, 29 במרץ 2020 (IDT)
יש לך מידע על רבנים או פוליטיקאים, את האמת שמידע יש לי ואני זקוק בעיקר לתמונות איציק (שיחה) 15:27, 29 במרץ 2020 (IDT)
יש ברשותי כל מיני תמונות של רבנים, אשמח לעזור. קובנא (שיחה) 15:29, 29 במרץ 2020 (IDT)
בעז"ה אעביר לך רשימה של רבנים, (אני מקוה שאתה יודע את חוקי זכוית היוצרים), שם לדוג' רבי צבי שינקר שנפטר אתמול. איציק (שיחה) 15:31, 29 במרץ 2020 (IDT)
אני יודע פחות או יותר את חוקי זכויות היוצרים, ואין לי תמונה של רבי צבי שינקר. קובנא (שיחה) 15:47, 29 במרץ 2020 (IDT)

כוכב לחרוץ!

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
על תיקון עשרות הפניות שגויות! Yes check.svg חיילך למכלולייתא! בברכה, שלמה (שיחה) 13:21, 1 באפריל 2020 (IDT)
כבר מתקרב למאות... Face-smile.svg מאיפה אתה מוצא אותם? כל הכבוד!--שלמה (שיחה) 11:02, 2 באפריל 2020 (IDT)
מיוחד:הפניות כפולות, בכרטיסיית כלים יש דפים מיוחדים, עיין שם. קובנא (שיחה) 11:11, 2 באפריל 2020 (IDT)
מכיר את הדף הזה, אך תמיד תוקף אותי יאוש למראה אורכו... סוף סוף מישהו שהפרויקט הזה הוא למידותיו לוקח זאת על עצמו... Face-smile.svg. נ.ב. תייגת את תבנית:שלמה המלך שלא קיימת, אך אגלה לך סוד-בדרך כלל אני עונה יותר מהר דרך השינויים אחרונים, מאשר דרך תיוג.. אם כי כמובן שלפעמים אני לא רואה בשינויים ולכן כן צריך לתייג. בברכה, --שלמה (שיחה) 11:15, 2 באפריל 2020 (IDT)
תודה על העידוד, לידיעתך זה לא כזה קשה... צריך להיות רק קצת משועממים... קובנא (שיחה)
Face-smile.svg--שלמה (שיחה) 11:36, 2 באפריל 2020 (IDT)

קטגוריות בדפי טיוטה

מדוע הורדת את הטיוטות הרי נאמר בכללים

דפים שהם טיוטות בדפי־משנה של משתמשים או במרחב טיוטה בדרך־כלל אינם אמורים להיכלל בקטגוריות

על סמך מה החליט כבודו מה הוא הבד"כ. איציק (שיחה) 10:45, 5 באפריל 2020 (IDT)

א. למה להחריג את טיוטה:ברוך שלסר מה"בדרך כלל"?
ב. חבל שלא ציטטת את כל הכלל:
דפים שהם טיוטות בדפי־משנה של משתמשים או במרחב טיוטה בדרך־כלל אינם אמורים להיכלל בקטגוריות. אפשר לרשום את שמות הקטגוריות בדף, אבל כדי שהדף לא ייכנס באמת לקטגוריות יחד עם דפים מהמרחב הראשי, יש לרשום את הקטגוריות בתוך תבנית , למשל: [[:קטגוריה:ציירים סקוטים]][[:קטגוריה:צמחונים]].
הוי אומר בדרך כלל אין קטגוריות, אם דחוף לך אז בלי קוד ויקי. בברכה קובנא (שיחה) 16:20, 5 באפריל 2020 (IDT)
ילמדנו רבינו מה ההחרגה מהבד"כ. איציק (שיחה) 17:13, 5 באפריל 2020 (IDT)
האמת היא שאני לא יודע, אבל לדעתי זה גם לא כל כך משנה, כמו שאמרתי המקסימום זה עם תבנית ללא קוד ויקי. קובנא (שיחה) 17:15, 5 באפריל 2020 (IDT)
קובנא יש ערכים עם קטגוריות אפי' שהם טיוטות, ואז המשיך המחוקק ואמר שבערכים שאין קטגוריות אפשר לעשות ללא קוד ויקי. איציק (שיחה) 17:26, 5 באפריל 2020 (IDT)
חבל להתווכח, בא נתייג את מפעילי מערכת‏ שיאמרו לנו את חוות דעתם בויכוח, מקוה שהשאלה מובנת. קובנא (שיחה) 17:30, 5 באפריל 2020 (IDT)
דויד שם בטיוטות (כמעט בשלות) קטגוריות. 17:32, 5 באפריל 2020 (IDT)
האמת קובנא היא שלא שמים קטגוריות במקרים כאלה, לדעתי הבד"כ בא לומר שאם הטיוטה כמעט בשלה וזה תלוי בך ואתה יודע שאוטוטו היא תהיה במרחב הערכים אפשר להשאיר (אם אתה מחכה שמישהו אולי ירחיב אז לא מתאים), כמו שכתוב, במקרה שמסירים אותם, כדי לא לשכוח איזה קטגוריות מוסיפים : לפניהם בלבד ולא מוחקים. דויד (שיחה) י"ב בניסן ה'תש"ף 18:35 (IDT)
תודה יבוצע בוצע איציק (שיחה) 21:07, 5 באפריל 2020 (IDT)
לא הבנתי מה הקשר למפעילי מערכת, בדף המכלול:מפעיל מערכת נכתב במפורש "אין לראות במפעילי מערכת סמכות באתר, בכל הנוגע לתכנים, למדיניות, לנהלים ולקבלת החלטות." (ההדגשה היא במקור). יש מדיניות ברורה. המדיניות בדף המכלול:איך ליצור דף חדש#יצירת ערך בדף טיוטה קובעת במפורש, כי:

אפשר לערוך שם את הדף באופן רגיל, למעט קטגוריות: כדי שהדף לא ייכנס באמת לקטגוריות יחד עם דפים מהמרחב הראשי, יש לרשום את הקטגוריות בתוך תבנית {{ללא קוד ויקי}}, למשל: {{ללא קוד ויקי|[[:קטגוריה:ציירים סקוטים]][[:קטגוריה:צמחונים]]}}.

. בברכה, --שלמה (שיחה) 14:15, 26 באפריל 2020 (IDT)

רבי שלמה המלך אל באפך, שים לב הסתפקנו בפירוש של כלל מסויים ותייגנו את המכלולאים שהכי מנוסים ויודעים שיסבירו לנו, חבל באמת שלא ידענו שהדברים כתובים בפירוש במקום אחר. קובנא (שיחה) 22:37, 26 באפריל 2020 (IDT)

כוכב לבלתי נלאה!

Invisible Barnstar Hires.png כוכב בלתי נלאה

על תיקון החלק היחס לספר בערך ויואל משה

דוב פרח (שיחה) 13:57, 26 באפריל 2020 (IDT)
תודה, אבל נראה לי שע"ז נאמר אל יתהלל חוגר כמפתח... קודם כל נראה שהתיקון אכן צלח... קובנא (שיחה) 13:59, 26 באפריל 2020 (IDT)
לדעתי כן דוב פרח (שיחה) 14:03, 26 באפריל 2020 (IDT)
הבעת כבר את דעתך כאן? קובנא (שיחה) 14:05, 26 באפריל 2020 (IDT)
עכשיו כן דוב פרח (שיחה) 14:07, 26 באפריל 2020 (IDT)
Symbol thumbs upcolor.png אשריך! רבי דוב. קובנא (שיחה) 14:09, 26 באפריל 2020 (IDT)

דף שיחה ויואל משה

בדף הנ"ל יש כל הזמן בעיות, עכשיו למשל טרחתי והשבתי באר היטב שאני חולק עליך בין בפרטים - שיש להביא כל מי שחולק על ויואל משה, וכן בכלליות שיש להביא את התמונה הנכונה שהספר לא נתקבל. משום מה זה נראה כאילו תשובתי הארוכה והמובארת לא נקלטה בדף שיחה הנ"ל. אתה כן רואה אותו? וחי בהם (שיחה | תרומות) שכח/ה לחתום

זה בעיה כללית בדפי שיחה החדשים מקוה שהתקלה תתוקן בהקדם, למעשה אני תוך כמה דקות מצליח לראות את ההודעות. מה שברור שההודעה נקלטה רק יש בעיות בטעינה או משהו כזה. קובנא (שיחה) 18:41, 27 באפריל 2020 (IDT)
תודה על תשובתך. וחי בהם (שיחה) 20:43, 27 באפריל 2020 (IDT)

גאוגרפיה עירונית

תודה Face-smile.svg ושבוע טוב בעזרת השם. Shaishai (שיחה) 15:03, 3 במאי 2020 (IDT)

ניטור

על פי היומן סימנת גירסה זו כבדוקה. ואחלה קדם כבוד מעלתו להבין אמאי. מקוהשיחה • י' באייר ה'תש"ף 21:38 (IDT) 21:38, 3 במאי 2020 (IDT)

מה הבעיה? שלישי"ק של סורוצקין בבני ברק קוראים "עטרת יוסף" כל ילד יודע, ובאשר ליתר העריכה כמדומני שבלתי אפשרי לדרוש עליה מקורות לכל מילה. קובנא (שיחה) 21:43, 3 במאי 2020 (IDT)
הבעיה שלי איננה התוכן. בכך אני מאמין לכל אחד למה שהוא כותב מלבד מקרים חריגים. הבעיה שלי היא בעריכה. בקישורים שבורים (למשל עטרת יוספ?) בניסוח בעייתי ובהכנסת הערות בגוף הטקסט שלא כמקובל. מקוהשיחה • י' באייר ה'תש"ף 21:56 (IDT) 21:56, 3 במאי 2020 (IDT)
את העטרת יוספ פספסתי (לא נעים בכלל... הסמקה), לגבי הניסוח וההערות יש עוד דברים כאלו בהמון ערכים, אך בעיקרון אתה צודק ואי"ה אשתדל להתחיל לתקן אחר עורכים שכאלו. קובנא (שיחה) 21:59, 3 במאי 2020 (IDT)
אתה באמת לא מחוייב להתחיל לתקן אחריהם. הבעיה בסימון בדוק היא. שאחר כך ודאי אף אחד לא יתקן... בכל אופן ההערה שלי היתה רק בגדר אין מזרזין אלא למזורזין. מאחר שבנוכחותך כאן אתה מנטר מאוד פעיל... מקוהשיחה • י' באייר ה'תש"ף 22:41 (IDT) 22:41, 3 במאי 2020 (IDT)

דף המשתמש

מר קובנא היקר!

אני אוהב לעיין בדפי משתמשים, ויש לציין שדף המשתמש שלך הוא לדעתי מספר 1. ברור שזה מעיד גם עליך וודאי על עריכותיך. Yes check.svg חיילך למכלולייתא! רזיאלשיחה • י"ז באייר ה'תש"ף 10:53 (IDT)

רזיאל תודה. מחמם את הלב לקבל מחמאות. קובנא (שיחה) 11:51, 11 במאי 2020 (IDT)

קובנא שלום !

תודה על הפנייה !. אני יכול בבקשה להתכתב איתך דרך האי מייל בבקשה ?. Shaishai (שיחה) 15:57, 18 במאי 2020 (IDT)

Shaishai אתה יכול דרך מיוחד:שליחת דואר למשתמש/קובנא. קובנא (שיחה) 21:48, 18 במאי 2020 (IDT)
תודה. Shaishai (שיחה) 23:56, 18 במאי 2020 (IDT)
אין כאן דפי בקשת ערך גדולים כמו שיש בוויקיפדיה ?. Shaishai (שיחה) 21:23, 19 במאי 2020 (IDT)
אין לי מושג מה יש ומה אין בויקיפדיה, יש כאן רק דף המכלול:בקשת ערך שמיועד לבקשות ייבוא. קובנא (שיחה) 21:31, 19 במאי 2020 (IDT)
בנוסף רציתי להעירך שרק בדפי שיחה ישנים כמו שלי צריך לחתום באמצעות ~~~~, בדפים החדשים כמו שלך אין צורך. קובנא (שיחה) 21:33, 19 במאי 2020 (IDT)
ניסיון 1....2..... לא עובד כאן. Shaishai (שיחה) 15:05, 21 במאי 2020 (IDT)
מה קורה כאן? קובנא (שיחה) 15:13, 21 במאי 2020 (IDT)
לא בדיוק הבנתי מה אמרת. אם אני לא רושם חתימה אז השם שלי לא מופיע. Shaishai (שיחה) 15:22, 22 במאי 2020 (IDT)
ראיתי שבדף שיחה שלך אתה כותב בסוף כל הודעה ~~~~ והערתי לך שאין צורך בכך רק בדפי שיחה מהסוג הישן כמו שלי. קובנא (שיחה) 22:00, 23 במאי 2020 (IDT)
בסדר. Shaishai (שיחה) 22:52, 23 במאי 2020 (IDT)

ערכתי לך את דף המשתמש

ועשיתי הגהה טכנית קטנה. מקווה שאתה לא כועס... הסמקה. יום נפלא--שלמה (שיחה) 15:11, 21 במאי 2020 (IDT)

Symbol thumbs upcolor.png אשריך! קובנא (שיחה) 15:12, 21 במאי 2020 (IDT)

ייבוא ערכים

שלום אני רוצה להביא עוד ערכים שאני כותב בויקיפדיה לכאן, זה בסדר?. צלמי (שיחה) 12:14, 22 במאי 2020 (IDT)

בשמחה, רק תקרא קודם את המכלול:ייבוא מוויקיפדיה ופעל ע"פ ההנחיות. קובנא (שיחה) 12:17, 22 במאי 2020 (IDT)
טוב. ואני הורדתי את "כלי העזר לעריכה במכלול", זה עוזר בסינון?. צלמי (שיחה) 12:26, 22 במאי 2020 (IDT)
האמת שאני לא התעסקתי בייבוא דרך התוסףהסמקה, אבל למיטב הבנתי זה אמור לעזור, מה שכן אל תהסס מידי יותר תפעל כהבנתך מקסימום אם תזיק במשהו יעירו לך על כך. קובנא (שיחה) 12:41, 22 במאי 2020 (IDT)
צלמי ברשות בעה"ב. את הסינון תמיד אתה תצטרך לעשות אין שום מחשב בעולם שיוכל לעשות סינון במקומך. התוסף עוזר בסימון מילים חשודות וכדו'. מקוהשיחה • א' בסיוון ה'תש"ף 21:20 (IDT)
את הערך הזה ייבאתי לכאן בטעות, אני לא ידעתי שהערך בא לכאן, אם הוא לא מתאים תמחקו אותו. צלמי (שיחה) 22:34, 23 במאי 2020 (IDT)
על איזה ערך אתה מדבר? קובנא (שיחה) 07:21, 24 במאי 2020 (IDT)
בסאם א-שכעה צלמי (שיחה) 11:49, 24 במאי 2020 (IDT)
כבר שאלו אותך כאן מה הבעיה בערך הזה? מה לא מתאים? קובנא (שיחה) 15:01, 24 במאי 2020 (IDT)
בטעות כתבתי שהוא לא מתאים. צלמי (שיחה) 15:37, 24 במאי 2020 (IDT)
אז עכשיו הכל בסדר? קובנא (שיחה) 15:38, 24 במאי 2020 (IDT)
אני חושב שכן. צלמי (שיחה) 21:15, 24 במאי 2020 (IDT)

ערך לא אנציקלופדי

ר' קובנא היקר, שלום וברכה. צר לי במאוד כי מחקת במחי יד את עמל עריכת לערך 'הרבי מליובאוויטש', אמנם אכן אני מחובר לדמותו ופועלו, אך אין זה אומר שבדף הערך שלו צריך להיות תוכן חסר. אני חושב שמן הראוי לציין בהחלט שהמחלוקת בזמן הרב שך בין החסידים אליו, בטלה מן העולם, וכיום כלל הציבור מאוחד חסידים וליטאים, ואכן לומדים את תורת הרבי. אני חושב שמן הראוי לציין בהחלט את סברת הרבי בנוגע לצפייה לגאולה. אני חושב שמן הראוי לציין בהחלט את הקשר של הרבי עם הפני מנחם, בפסקת ה'תומכים' ברבי. אני חושב שמן הראוי לציין את הנצחת הרבי ומורשתו גם אחר פטירתו, בציבור היהודי. ואין בכל הנל לטעמי פגיעה בעריכה, כי אם הוספה והעשרה וידע, שמוכח בערכים אחרים, נכתב לגבי אישים אחרים. בתקוה להבנה והוספה חזרה של ההוספות החשובות לטעמי במאוד לערך הנל, וללא שיקולים אישיים כמובן, גולד גולד (שיחה) 15:54, 2 ביוני 2020 (IDT)

אשמח אם תגיב לי או לחלופין תעלה חזרה את הוספותיי גולד (שיחה) 16:29, 2 ביוני 2020 (IDT)
גולד היקר, העובדה שכל שנה כל העיתונים הישראלים והחרדים מציינים את ההילולא זה קשור לאנציקלופדיה או ליצור רושם ולהתפאר? אם יש לך רשימה של המפורסמים שעלו לקבר תוכל לציין זאת בנוסח כמו ביניהם גם פלוני ואלמוני, כמובן עם מקורות אמינים בלבד. לגבי השלום בין הצדדים זה יותר משאלות לב מאשר מציאות מוכחת שיכולה להכתב באנציקלופדיה, אגב במכלול לא כותבים "מרן".
אם אתה חושב שאני לא צודק פתח דיון על כך בדף שיחה של הערך. קובנא (שיחה) 20:04, 2 ביוני 2020 (IDT)
מחילה, לא ידעתי לגבי התארים 'מרן' אם כי ראיתי בדף המשתמש שלך שאתה נוקט בלשון 'מרן' כלפי מרן החזון איש.. על כל פנים עדיין איני מבין למה הורדת את יחס הרבי לביאת הגאולה, שכבר כתוב, ואני הוספתי לטובת הציבור, והשלום עם כל הכבוד הוא מוכח. פגישה עם הרב שטיינמן והרב קנייבסקי לרבני חב"ד לא התקיימה? התקיימה גם התקיימה! למה זה אינו ערך אנציקלופדי? אתמהה! בעז"ה אפתח שיחה גולד (שיחה | תרומות) שכח/ה לחתום
ברשות בעה"ב הנכבד וגולד, הסיבה הינה פשוטה למדי - בדפי משתמש, בשונה מערכים, לא חלה המכלול:נקודת מבט נייטרלית, וכדומה, כמבואר בהמכלול:דף משתמש#מה ניתן לכתוב בדף המשתמש?. ג.נ. לא ראיתי בכלל את גופו של הדיון.. וסליחה שתחבתי את אפי ללא תועלת משמעותית.. קריצה--שלמה (שיחה) 03:18, 3 ביוני 2020 (IDT)

חסידות ברסלב

בעניין "קיבוץ" ו"מנין", בהמשך הבהרתי למה אני מכנה זאת כמנין ולא כקיבוץ, ואף גם הבאתי סימוכין לדברים. נא לשחזר, תודה.נחמיה ישראלזון (שיחה) 18:10, 3 ביוני 2020 (IDT)

אתה באמת צודק, אלא שיש לי עכשיו בעיות במחשב תשחזר את זה בכוחות עצמך. קובנא (שיחה) 19:59, 3 ביוני 2020 (IDT)