שיחת משתמש:צב"י

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום צב"י, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


--מעלת התורה (שיחה) 16:45, 11 ביוני 2017 (IDT)

תודה ומיקום הקרדיט

- הועבר מהדף שיחה:הרב שמעון גרשון רוזנברג

שלום ר' צב"י תודה על הערך המעניין (ולדעתי גם החשוב) שבחרת לפתוח עמו את תרומתך למכלול. שים לב את תבנית קרדיט יש לשים בסוף הערך ולא באמצע. (תקנתי ראה כאן) -- בברכה יוסף (שיחה) 18:04, 8 באוגוסט 2017 (IDT)

- סוף העברה. מוסיף והולך (שיחה) 19:33, 8 באוגוסט 2017 (IDT)

יבוא ערכים

בבחינת "אין מזרזין אלא למזורזין", ואחר ההערכה העמוקה על ייבוא הערכים, רציתי להעיר את תשומת לבך לכמה פרטים חשובים באופן ייבוא הערכים מוויקיפדיה:

  • ייבוא אותנטי - יש מקודם לייבא את הערך ללא כל עריכה, ולשמור אותו כפי שהוא במקור. את השינויים, אפילו ההכרחיים, יש לערוך לאחר מכן, בעריכות נפרדות. כך אפשר לעקוב בקלות אחר העריכות (אם יש תוכן שאינו ראוי להופיע אף לא בהיסטוריה, אפשר לבקש בדף בקשות ממפעילים ממפעילי המערכת למחוק את הגרסאות שבהן אתה מסיר את תוכן זה). חשוב גם להקפיד על ייבוא דרך קוד המקור, אחרת בורח הרבה תוכן דרך העורך החזותי.
  • תיאור בתקציר - בתקציר העריכה יש לתאר את הפעולה על ידי הכפתור "יבוא מוויקיפדיה" המופיע בסרגל התחתון (בקבוצת "כללי")
  • קרדיט - יש לזכור לתת תמיד קרדיט על כל ערך (על ידי הוספת הקוד {{קרד}} בסוף הערך, לערך שכבר יובא ונשמר. במקרה ששם הערך שונה משמו בוויקיפדיה יש להוסיף בתבנית הקרדיט גם את השם המקורי בצורה זו - {{קרד|השם המקורי מוויקיפדיה}}. למעט תוספת הרב או רבי, בהם תבנית הקרדיט מפנה באופן אוטומטי לערך המקורי).
  • הפניות - לאחר השלמת הייבוא, יש לשקול איזה עוד שמות יכולים להיות לערך, כאלו שהקוראים עשויים לחפש באותם שמות (אפשר למצוא דוגמאות כאן), וליצור להם הפניות. דבר זה ימנע יצירת דפים כפולים שעשויים לבזבז משאבי עריכה מחמת עריכות מקבילות.
  • התאמה - אחר השלמת הייבוא, יש לסרוק עם העין את הערך ולראות אם יש בו תוכן או תמונה שאינם תואמים את רוח המיזם. רצוי גם להשתמש באפשרות "בדוק מילים חשודות", הממוקמת בסרגל הצד. במקרה שיש כאלו, יש לטפל בהם בהתאם למדיניות (ראה עוד כאן). במקרה של תמונה בעייתית, יש לסנן אותה על ידי תבנית (ראה כאן); אם הסינון מונע ממך לראות את התמונה ולבודקה, ניתן לבקש את בדיקת התמונה כאן, או על ידי תיוג של בודקי תמונות באמצעות {{בודקי תמונות}} באופן זה: {{בודקי תמונות}}.

תודה לך והמשך פעילות מבורכת! מוסיף והולך (שיחה) 18:03, 20 באוגוסט 2017 (IDT)

הודעה מהמכון

צב"י יקר, כמכלולאי עם רקורד משמעותי, המכון שלח לך מייל אישי. אנא ודא שקיבלת את המייל והוא לא "נפל" ברשימת הספאם
יוסף (שיחה)
מנכ"ל מכון חכמת התורה

מייבא

לאור הפעילות המתמדת בייבוא ערכים תוך היצמדות לנהלים, הוספתי לך הרשאות מייבא. תוכל לקרוא על כך בדף המכלול:מייבא, ועל אופן השימוש בדף המכלול:יבוא מוויקיפדיה. מקווה שתיקל עליך המלאכה. בהצלחה. מוסיף והולך (שיחה) 05:06, 1 בספטמבר 2017 (IDT)

שים לב להוראה בדף ההדרכה המכלול:יבוא מוויקיפדיה#ביצוע הייבוא:
למשתמשים בעלי הרשאות "מייבא" - ... רצוי לסמן את "ייבוא גם של כל התבניות המוכללות בדף", אך לא את "העתקת כל היסטוריית העריכות של דף זה".
בתודה, און א גוטן ער"ש. מוסיף והולך (שיחה) 18:47, 1 בספטמבר 2017 (IDT)
ושוב אדגיש את עניין זה. זה מכביד בחינם על השרת, וגם עלול להטעות את המחפש בגרסאות. מוסיף והולך (שיחה) 05:45, 4 בספטמבר 2017 (IDT)

תקצירים

שלום,
במכלול, נהוג לכתוב בתקציר העריכה את סיבת העריכה ואת תוכנה בקיצור, בייחוד אם היא כללה מחיקת תוכן, שינוי מספרי או השקפתי. מומלץ גם לעבור על המדריך הכללי. בברכה, מוסיף והולך (שיחה) 05:35, 28 בספטמבר 2017 (IDT)

ערכי שירה

יישר כוח רב על יצירת הערכים החדשים וטיפול בקיימים! אשמח עם תוכל גם לייבא ולטפל בשאר הערכים הבסיסיים בתחום (כמו שירה, שירה עברית, שירת ימי הביניים של יהדות ספרד וכד'). ראוי לראות את שמות הערכים שם וליצור אליהם הפניות ופירושונים. לדוגמה, האם המשקל ההברתי (מוזכר בערך שירה עברית) זה שיטת השקילה הכמותית? אם כן, יש ליצור הפניה (יש מקום לדון מי יהיה שם הערך ומי ההפניה), וכן הערך בית (שירה) קיים בוויקיפדיה על בית מודרני. משכך ראוי ליצור אותו כאן כפירושונים, ולתת שמות הולמים לבית הישן ולמודרני (אין לי כעת רעיון לשמות). כמו כן כדאי בערכים הנ"ל לקשר אל הערכים שיצרת. תודה רבה! מוסיף והולך (שיחה) 06:10, 28 בספטמבר 2017 (IDT)

אני מבין גם שאתה עומד ליצור ערכים נוספים בסדרת המשקלים, אי לכך אשמח אם תעבור על השינויים שלי בהמשקל המרנין והמשקל המרובה ותחקה אותם בשאר הערכים. מוסיף והולך (שיחה) 06:44, 28 בספטמבר 2017 (IDT)
מוסיף והולך, (ברוך ה' הכל עבר בשלום, והיתה זו רק בהלת שוא) צב"י (שיחה) 15:19, 28 בספטמבר 2017 (IDT).
אמשיך ככל הנראה ביצירת הערכים אחרי החג, כי אין לי זמן עכשיו. המשקל ההברתי אינו דומה למשקל הכמותי, והיא טעות בויקיפדיה (ההברתי אינו מתייחס לחטפים ולשוואים הנעים, והוא מתאים יותר לשירה המושרת בעל פה, בשונה מהכמותית המתאימה יותר בכתיבה ובאגרת). את הערך בית (שירה) אכן נצטרך לשנות ולהוסיף בה כהנה וכהנה. גמח"ט וחג שמח. צב"י (שיחה) 15:18, 28 בספטמבר 2017 (IDT)
תודה. שמח לשמוע. אודה לך אם תתקן את הדרוש. גמח"ט און א גוטן יו"ט. מוסיף והולך (שיחה) 17:40, 28 בספטמבר 2017 (IDT)
שאלה נוספת, למה "המשקל המרנין" ולא "משקל מרנין" (וכן כולם על זו הדרך). ה"א הידיעה באה רק כשיש כשמונח זה ללא ביטוי משמש לדברים שונים (כמו ספר לבן > הספר הלבן). במקרה זה, הרי אותו ביטוי יישאר גם אם נאמר "משקל מרנין", וכך גם מוזכר בערכים. אתייג גם את מלא כל הארץ. מוסיף והולך (שיחה) 00:00, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
צודק, ביצירת התבנית העתקתי-הדבקתי ואח"כ אני יוצר את הדפים החדשים מתוך התבנית. תיכף אתקן. צב"י (שיחה) 00:05, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
לא לשכוח להוריד גם את היידוע משיטת השקילה הכמותית, כדאי ליצור הפניות גם מהצורה המיודעת. בברכת לטתותללטבסשצ"ג, מכה"כ (שיחה) 00:06, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
מכה"כ, לא הבנתי את דבריך, בכל מקרה יווצרו הפניות תוך כדי העברת הדף, ולמה צריכים להוריד את היידוע מהדף המקורי? צב"י (שיחה) 00:09, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
שמות ערכים לא מיידעים, לכן "שיטת שקילה כמותית", רק אם המושג הוא אך ורק ביידוע יש להשאיר, כדוגמת הספר הלבן שהוזכר לעיל. עם זאת כיוון שיש שיחפשו בכל זאת את המושג המיודע יש ליצור הפניה גם ממנו. בברכת לטתותללטבסשצ"ג, מכה"כ (שיחה) 00:13, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
אבל כאן לא מדובר על יידוע שיטה מסויימת, כי אם על יידוע השיטה. נדמה לי שאף אחד לא יגיד "שיר זה נשקל בשקילה כמותית" כי אם "בשקילה הכמותית". צב"י (שיחה) 00:15, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
כמדומני שדווקא הצורה הראשונה - "שיר זה נשקל בשקילה כמותית" - הוא התקין, אך איני מתמצא בתחום רק בלשון קדשנו. לילה טוב, מכה"כ (שיחה) 00:24, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
מבחן גוגל הוכיח שכותבים תמיד את השיטה בצורתה הידועה, שכן אחרי הכל מדובר בשיטה מסויימת. גם את הכותרת לקחתי -לאמתו של דבר- מויקיפדיה, (שם הערך בויקיפדיה עדיין אדומה). לילה טוב וגמר חתימה טובה, ושתזכה מכה"כ להחתם בספשצ"ג (אני מקווה שכבר נכתבנו...). צב"י (שיחה) 00:28, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
מבחן גוגל מוכיח מה נפוץ, לא מה תקין. צב"י, אזכיר לך את הוספות הגאונים לתפילה בעשי"ת "וכתבנו בספר...". בברכה, מכה"כ (שיחה) 00:38, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
אני מבין בשלב זה של המשקל המרנין ושכיוצא בו כולם מסכימים לוותר על היידוע בשם הערך, נכון? מכה"כ, מה הקטע עם הצופן האיחולי הזה? מוסיף והולך (שיחה) 01:14, 29 בספטמבר 2017 (IDT)
אכן. קישור נחמד שאימצתי מעורך אחר בפדיה. בברכה, מכה"כ (שיחה) 01:51, 29 בספטמבר 2017 (IDT)

תמונה הרב יהושע ענבל

שלום רב, לצערי נאלצתי למחוק את התמונה מחשש להפרת זכויות יוצרים. אם יש לך אישור בכתב לשימוש בתמונה מהבעלים החוקיים של התמונה תשלח ל [email protected] והתמונה תשוחזר. בברכה יוסף (שיחה) 04:33, 26 באוקטובר 2017 (IDT)

יוסף, ניתן להמתין מעט כדי שיסדיר את עניין הרישיון. ראה פסקה הבאה. מוסיף והולךשיחה • ו' בחשוון ה'תשע"ח • 09:51, 26 באוקטובר 2017 (IDT)

קובץ:הרב יהושע ענבל.jpg

שלום, קובץ:הרב יהושע ענבל.jpg הועלה ללא רישיון, ולפיכך הוא חשוד בהפרת זכויות יוצרים.
אם הינך בעל זכויות היוצרים או אם יש ברשותך רשות להעלותו, נא להזין את סוג הרישיון, לא יאוחר מתאריך י"ג בחשווון ה'תשע"ח. לאחר תאריך זה התמונה תמחק, בברכה. מוסיף והולךשיחה • ו' בחשוון ה'תשע"ח • 09:50, 26 באוקטובר 2017 (IDT) שלום, בהמשך לנסיון השיחה במייל אם תוכל לחזור אלי למייל: yehoshua-i-at-hotmail.com יהושע (שיחה | תרומות) לא חתמ/ה

מלא כל הארץ - האם תוכל להחכימני מה בדיוק עשית לספאם? מה הקישור המדומה הזה אמור לעשות? דוד (שיחה) 20:51, 30 באוקטובר 2017 (IST)
הרעיון מאוד פשוט. כתובת דוא"ל שמופיעה פה, יכולה לשמש עבור רובוטים או סתם מזדמנים המחפשים כתובות מייל ומספימים אותה בהודעות שהם מעוניינים לשלוח. בצורה זו, השטרודל (שהוא הסימן שמזהה כתובת דוא"ל, בכל תוכנה) מוצג רק כתמונה, וממילא - נחסך הספאם. מוסיף והולךשיחה • י"א בחשוון ה'תשע"ח • 00:38, 31 באוקטובר 2017 (IST)
מוסיף, לתשומת ליבך לא שאלתי על השטרודל, שזה מובן, אלא על ה"[http://www.example.com כותרת הקישור]" שהוא הוסיף. דוד (שיחה) 08:37, 31 באוקטובר 2017 (IST)
אה, הקישור הזה ודאי טעות ("תקלדה"). מוסיף והולךשיחה • י"א בחשוון ה'תשע"ח • 16:12, 31 באוקטובר 2017 (IST)
אכן טעות, לחיצה על תיבת העריכה לפני שסרגל הכלים נטען לגמרי. בברכה, מכה"כשיחה • י"ב בחשוון ה'תשע"ח • 18:33, 31 באוקטובר 2017 (IST)

הזחה.

ייתכן שאתה כבר יודע, רק עכשיו שמתי לב לזה. אבל אם לא, רציתי להזכירך: בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. שים לב שיש להוסיף נקודתיים אם יורדים שורה. אם זה באותה תגובה יש לשמור על מספר הנקודותיים מבשורות הקודמות. (אפשר גם להשתמש ב{{ש}}.או {{שבירה}}יהודהשיחה • י"ב בחשוון ה'תשע"ח • 09:49, 1 בנובמבר 2017 (IST)

בקשה אישית לכלל חברי המכלול

בס"ד
ר"ח כסלו תשע"ח

חברים יקרים, שלום וברכה!

היות ופורטל:הדף היומי שבניתי בשבועיים האחרונים, נמצא עדיין בשלבי בנייתו והתפתחותו, וכדי להופכו לפורטל חי ודינאמי יש לעדכנו מדי יום. רצוני העז היה לעדכנו מדי יום, אך מה שהלב חושק הזמן עושק. על כן אשמח מאוד אם תוכלו (ולפחות לשבוע זה) להחיות ולהפרות את הפורטל ולעדכנו מדי יום. למדת את הדף? הנגש את ערכיו לקהל!.

בהזדמנות זאת אוסיף בקשה אישית: פורטל זה - כיתר מרחבי "המכלול" - בנוי על שיתופיות ובנייה קהילתית. לאחר שקיבלתי משוב חיובי מאוד מחברי המכלול ומבקריה, נדמה לי שגם לאי מכם ינעם לזכות את הרבים בבניית פורטל זה והרחבתו. על כן אל תמנעו טובה מהרבים:

  • למדתם דף גמרא בכל מקום שהוא? הקדישו נא כמה דקות למען הכלל כדי לתמצת אותו ולקשרו לאלפי ערכי המכלול.
  • הדף שלמדתם כבר תומצתה, ראה נא אם תימצותו מספיק ברור, והוסיפו קישורים כהנה וכהנה (עיקר מטרת התמצית היא לקשר את העניינים המוזכרים בדף -ולו באופן זניח- לערכים המתאימים במכלול, ועל כן צריכה היא להיות מרובת קישורים).
  • מצאתם באקראיות ותוך כדי שיטוט תמונה המתאימה לאיזה דף גמרא בש"ס? צרו נא את דף תמונת הדף (או הוסיפו: כגון "ברכות ב/2" "ברכות ב/3" וכו').
  • מצאתם ערך המקיף עניין מרכזי בדף גמרא כלשהי? הוסיפו אותו לדף "ערכי הדף" המתאים.

וכל המזכים את הרבים, יוכפל שכרם מן השמים.

בברכת מודים על פעלכם הברוך באתרא הדין
הצב"י (שיחה) 13:56, 19 בנובמבר 2017 (IST)

צבי היקר, אני מעריץ את פועלך העצום הפורטל זה, תקוותי כי החברים יענו לקריאתך. לצערי אני מתקשה להאמין כי אוכל להתפנות לעזרה לאור המטלות הרבות המחכות לי במרחבי המכלול, מטלות המצטברות בקצב מואץ עם התקרב תאריך היעד של תקופת ההרצה. דוד (שיחה) 14:13, 19 בנובמבר 2017 (IST)

גם אני מצטרף, יישר כוח על הרעיון. בפועל לא נראה לי כל כך שאוכל לתרום הרבה, אולי במסגרת בדיקת שינויים אחרונים אעקוב אחרי מה שאחרים מכניסים, וייתכן שיהיה לי מה להוסיף. יהודהשיחה • ב' בכסלו ה'תשע"ח • 19:40, 19 בנובמבר 2017 (IST)
מצטרף להערכה, לרצון ולאילוצים. מוסיף והולךשיחה • ב' בכסלו ה'תשע"ח • 00:01, 20 בנובמבר 2017 (IST)
בהחלט מעריך את פעלך בהקמה ותפעול הפורטל, לצערי בשעת הלימוד לרוב המחשב סגור, ורצוני לסכם את הלימוד כולו לא מתממש. שבת שלום, מכה"כשיחה • ו' בכסלו ה'תשע"ח • 09:54, 24 בנובמבר 2017 (IST)

שמות הקודש

שים לב שיש באפשרותיות תקצירי העריכה - 'שמות הקודש', רצו שתשתמש באפשרות זאת כשאתה ממיר את שמות הקודש, כדי שיהיה יותר ברור. יישר כח. איש גלילישיחה • א' בטבת ה'תשע"ח • 15:12, 19 בדצמבר 2017 (IST)

בקרה על ייבוא ערכים

שלום צב"י היקר, לאחר הברכות על שובך הנמרץ המיוחל, ברצוני להסב את תשומת ליבך על הצורך בבקרה על דף המיובא למכלול, שכן כל דף שיובא ללא בקרה לא יזכה לבקרת אחרים, ויטבע בתהום הנשייה תוך פגיעה בנקיות המכלול.
אסב את תשומת ליבך ספציפית ל-2 דפים שאין להם מקום במכלול, בדרגות חומרה שונות. פורטל:השואה/ציטוט נבחר/24, פורטל:השואה/ציטוט נבחר/25. בתקוה להבנה, וברכת הצלחה, דוד (שיחה) 14:50, 9 בינואר 2018 (IST)

תודה על הסבת תשומת לבי. לפני הייבוא רפרפתי מלמעלה על הציטוטים וראיתי שמלבד הציטוט שעליו הערתי אין בעיייתיות. אין לי מושג איך חמקו לי ציטוטים אלו. האם הרפרוף היה כל כך קליל? צב"י (שיחה) 22:34, 9 בינואר 2018 (IST)
אם הרפרוף היה קליל זה בדיוק המבחן, לפי התוצאות תוכל לכוון את עצמך להבא. רצוי מאוד להקפיד להשתמש בגאדג'ט בדיקת מילים חשודות בכל פעם שמייבאים דף - הוא מגלה את רוב הבעיות, כולל אלו. בנוסף, עקרונית לא מספיק רפרוף, יש צורך בקריאת כל המלל בדף המיובא, גם אם בצורה שטחית. אנו לא רוצים שמישהו יבוא אחרינו ויגלה את מה שלא גילינו. דוד (שיחה) 23:16, 9 בינואר 2018 (IST)
בדקתי בסקריפט החשודות. מסתבר שתוך כדי קריאה נתקלתי במילים הצריכות תיקון, והמשכתי בתיקונם תוך שאני שוכח להמשיך ולקרוא. צב"י (שיחה) 23:18, 9 בינואר 2018 (IST)
Face-smile.svg קורה. בשביל זה יש חברים. דוד (שיחה) 23:24, 9 בינואר 2018 (IST)
אבל מה עם דפים אלו למעשה? הם ממתינים. דוד (שיחה) 11:05, 10 בינואר 2018 (IST)
מה צרם לך בציטוט מספר 25?
לגבי ציטוט מספר 24 - בוצע בוצע צב"י (שיחה) 12:39, 10 בינואר 2018 (IST)
זה לא סוף העולם, אך זה ציטוט ציוני במהותו, הרואה בשואה ובגבורה חזות. זה עדיין לא נורא, אך אני חושב שזה לא ראוי באוסף ציטוטים על השואה, אוסף שבאה לתת את ה"רוח" והמבט על השואה. אם אתה חושב שראו להשאיר, תשאיר. דוד (שיחה) 13:03, 10 בינואר 2018 (IST)

אגדה

לתשומת ליבך, דף הפירושונים שייבאת אתמול טעון התאמה למכלול. האם תוכל לעשות זאת, או שאבקש את מחיקתו? יישר כח. איש גלילישיחה • כ"ט בטבת ה'תשע"ח • 14:45, 16 בינואר 2018 (IST)

בקרה על ייבוא ערכים 2

שלום צב"י היקר. ברכות על יום הפעילות הגדוש שלך היום במכלול. הבחנתי שהערתי הקודם נלקחה על ידך ברצינות ובתשומת לב, אני מרשה לעמי פעם נופסת. להלן רשימת דפים שייבאת הדורשים תיקון:

כפי שאתה יכול לראות, רוב התיקונים הם זוטות, אך כמשתתף במערך הניטור אני מחוייב לאיכות התוכן של המכלול ונדרש לתקן זאת או לבקשך לתקן. אנא טפל בהקדם. ככלל, השתדל להימנע מעומס על מערך הניטור, בפרט כשהמנטר הראשי יצא לחופשה. המגמה הרצויה היא לשאוף לכמה שיותר מושלמות בעריכות, מה שהופך אתך בסוף לבדוק עריכות אוטומטית ומשחרר עומס רב מכתפי המנטרים - שפנויים יותר להשקעה בתכני המכלול - וחוזר חלילה. בתקוה להבנה, דוד (שיחה) 23:47, 16 בינואר 2018 (IST)

מזל טוב לרגל הולדת הבן

ברכת מזל טוב חמה וידידותית לרגל הולדת הבן. תזכה להכניסו בבריתו של אברהם אבינו בעתו ובזמנו, ולגדלו לתורה, לחופה ולמעשים טובים, מתוך רוב נחת יהודית. מוסיף והולךשיחה • ה' בשבט ה'תשע"ח • 20:42, 20 בינואר 2018 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , ברכות מקרב לב לאחד מאוצרות התוכן המהלכים של המכלול, יהי רצון שיהיה כוח הבן יפה אף מכוח האב. דוד (שיחה) 21:00, 20 בינואר 2018 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! תזכה להכניסו בבריתו של אברהם אבינו ע"ה בעתו ובזמנו, ולגדלו לתורה ולחופה ולמעשים טובים!!! הרבה הרבה נחת ממנו, ומהגדולים ממנו והקטנים שיבוא אחריו, וירבה זרעך כחול הים אשר לא יספר מרוב הולכים בדרך ה' לעבדו באהבה ויראה! איש גלילישיחה • ה' בשבט ה'תשע"ח • 22:18, 20 בינואר 2018 (IST)
מזל טוב ר' צב"י היקר. בידידות יוסף (שיחה) 22:22, 20 בינואר 2018 (IST)
מזל טוב, שתזכה לגדלו לתורה ולתרומה לעולם היהודי כמוך ויותר. בברכה, מכה"כשיחה • ו' בשבט ה'תשע"ח • 12:06, 22 בינואר 2018 (IST)
ברוכים יהיו כל המברכים. בשמחות אצלכם ורוב נחת מכל יוצאי חלציכם. צב"י (שיחה) 15:11, 22 בינואר 2018 (IST)

חצי מיליון יהודים צריכים אותך!