שיחת משתמש:עבר הירדן

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

על הלוח הזה

לא ניתן לעריכה

דויד (שיחהתרומות)

תודה על תרומותיך המחכימות, אבל אנא המנע מלהשתמש בצלב נצרי, כפי מדיניות המכלול פה. וגם לא צלב קרס שהיה שם בפנים, משום שזה פוגע בכל היהודים (וכנראה גם לא היתה כוונתך לזה). כעת מחקתי מדף המשתמש שלך את התמונה - תוכל לבחור אחת אחרת לפי הכללים. תודה!

עבר הירדן (שיחהתרומות)

סליחה דויד, אבל התמונה מופיעה במכלול כאן

דויד (שיחהתרומות)
עבר הירדן (שיחהתרומות)

אצלי בדף משתמש, היא נצרכת ביותר.

דויד (שיחהתרומות)

אולי נצרכת באופן אישי, לא באופן אנציקלופדי.

שחרחר (שיחהתרומות)

עבר הירדן -

  • מסגנון כתיבתך ומהרוח המנשבת מדף השיחה שלך, נראה יותר שאתה אדם חרדי ישראלי, ולא כפי שכפי הינך מציג את עצמך בתור אדם נוצרי. אי לכך אשמח אם תספר קצת יותר על עצמך ועל הכרותיך עם המכלול.
  • בתיבת המשתמש כתבת שאתה בן ללאום הנוצרי. הנצרות לידיעתך הינה דת ולא לאום. לדוגמא, יש בארץ הרבה ערבים נוצרים. כלומר, בני האומה הערבית שהם חברים בדת הנוצרית.
  • בכלל, הגדרתך בתור 'נוצרי' היא כוללנית ביותר, שכן שם זה כולל זרמים ומגוונים ביותר. אולי תרצה לפרט יותר האם אתה קתולי, פרוטסטנטי, אורתודוקסי או כל זרם אחר?
  • האם תוכל לספר, או אף לערוך ערך על מפלגת הגוש התנכ"י? ראיתי שהמשתמש יצמח פורקניה כתב עליה כאן. אולי אתם מכירים מאיזה מקום?
שלמה המלך (שיחהתרומות)

דרך אגב, אם אתה אכן יהודי, אז שתדע שזה איסור חמור להצהיר כאילו אתה מאמין כביכול באותו האיש ימש"ו.

שלום למד (שיחהתרומות)

אתם בטוחים שזו לא בדיחה?

שלמה המלך (שיחהתרומות)
משתמש ישן (שיחהתרומות)

בבחינת "אין מזרזין אלא למזורזין", ואחר ההערכה העמוקה על ייבוא הערכים, רציתי להעיר את תשומת לבך לכמה פרטים חשובים באופן ייבוא הערכים מוויקיפדיה:

  • ייבוא אותנטי - יש מקודם לייבא את הערך ללא כל עריכה, ולשמור אותו כפי שהוא במקור. את השינויים, אפילו ההכרחיים, יש לערוך לאחר מכן, בעריכות נפרדות. כך אפשר לעקוב בקלות אחר העריכות (אם יש תוכן שאינו ראוי להופיע אף לא בהיסטוריה, אפשר לבקש בדף בקשות ממפעילים ממפעילי המערכת למחוק את הגרסאות שבהן אתה מסיר את תוכן זה). חשוב גם להקפיד על ייבוא דרך קוד המקור, אחרת בורח הרבה תוכן דרך העורך החזותי.
  • תיאור בתקציר - בתקציר העריכה יש לתאר את הפעולה על ידי הכפתור "יבוא מוויקיפדיה" המופיע בסרגל התחתון (בקבוצת "כללי")
  • קרדיט - יש לזכור לתת תמיד קרדיט על כל ערך (על ידי הוספת הקוד {{קרד}} בסוף הערך, לערך שכבר יובא ונשמר. במקרה ששם הערך שונה משמו בוויקיפדיה יש להוסיף בתבנית הקרדיט גם את השם המקורי בצורה זו - {{קרד|השם המקורי מוויקיפדיה}}. למעט תוספת הרב או רבי, בהם תבנית הקרדיט מפנה באופן אוטומטי לערך המקורי).
  • הפניות - לאחר השלמת הייבוא, יש לשקול איזה עוד שמות יכולים להיות לערך, כאלו שהקוראים עשויים לחפש באותם שמות (אפשר למצוא דוגמאות כאן), וליצור להם הפניות. דבר זה ימנע יצירת דפים כפולים שעשויים לבזבז משאבי עריכה מחמת עריכות מקבילות.
  • התאמה - אחר השלמת הייבוא, יש לסרוק עם העין את הערך ולראות אם יש בו תוכן או תמונה שאינם תואמים את רוח המיזם. רצוי גם להשתמש באפשרות "בדוק מילים חשודות", הממוקמת בסרגל הצד. במקרה שיש כאלו, יש לטפל בהם בהתאם למדיניות (ראה עוד כאן). במקרה של תמונה שהסינון מונע ממך לראותה ולבודקה, ניתן לבקש את בדיקת התמונה כאן.

תודה לך והמשך פעילות מבורכת! משתמש ישן

משתמש ישן (שיחהתרומות)
שלום עבר הירדן, וברוך בואך למכלול!

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך לגשת:

כדאי מאוד להקדיש שעה לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך.


אין נושאים ישנים יותר