משתמש:מהללו

מתוך המכלול, האנציקלופדיה היהודית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

משתמש זה חבר במיזם בריאת העולם. כולם מוזמנים להצטרף כאן.

Pacman.png משתמש זה תומך בגישת לא אוכל לא שותה.
Sunrise over the sea.jpg משתמש זה משתתף
במיזם בריאת העולם
Chazon Ish.jpg משתמש זה צועד לאורו של מרן זללה"ה

יום נעים לך אדוני, יום נעים של אור ואהבה שלווה ואמונה, רפואה ישועה וכפרה לכל עם ישראל. עם הארת פנים אין סופית ושמחה ניצחית.

משתמש זה רואה חוסר הגיון בולט באופן בו מתנהל המכלול היום. אני חושב שעלינו לשפץ ולשכלל כל ערך, לא להסתמך על ויקיפדיה כמעט בכלל אלא לתת למשתמשים לערוך את הערכים בעצמם, להזהר מאוד ממחיקות או חסימות ולעולם לא להטיל חסימה ארוכת זמן על ערך ולא משנה למה.

על המכלול לפרסם את הדפים הפופולרים ביותר שלו ועל המכלולאים להתעסק בעיקר בהם, לשכלל ולנקות ולהוסיף בהם. כמה שיותר.

העיסוק שלי במכלול מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

  1. לשכלל את כל הערכים על מלחמת העולם השניה. על מנהיגיה ומנהגיה, כיום אני עסוק בעריכה של אדולף היטלר ומבצע ברברוסה, אם ירווח לי הזמן אדאג גם ליתר הערכים, אשמח מאוד לכל אחד שיכנס לערכים הללו ויוסיף ויתקן.
  2. לכתוב ולשכתב על בריאת העולם. כתבתי את יום שני של בריאת העולם את יום שלישי ואת יום רביעי וחמישי מקוה שבהמשך אגמור על כל שבעת הימים, מה שקדם להם, מה שחוץ להם ומה שכולל הכול. בעבודה זו אני נצמד לעבודתו המבורכת של א. ב. קיסר האלוף שהרים את הפרויקט הראשון.
  3. בנוסף אני מעוניין להרים מיזם על תיקון כל הטיוטות שנוצרו במכלול ולהוריד את מספרם לאפס. בנתיים אני עובד על זה לבד ובשקט.

אני, כמו שאפשר לשים לב, בור מוחלט בענייני מחשבים ועריכות קוד מקור ודומיהם, ולכן אינני יוצר ערכים חדשים, כמעט. אני מבקש מכל מי שיכול לבדוק אחרי ולעשות את העבודה הזו. תודה מראש.

ערכים שיצרתי

יום שני לבריאה

היום השלישי לבריאה

היום הרביעי לבריאה

היום החמישי לבריאה

ספרי המהר"ל

ערכים ששכתבתי

עולם התוהו

אדולף היטלר

אז נדברו(עלון)